Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.01.2019

Bültene ait dosyalar

Tüm çocuklar Forum Erzurum Lego Festivali'ne davetli!

Sunduğu alışveriş ve eğlence fırsatlarının yanı sıra çocuklara yönelik etkinliklerle de dikkat çeken Forum Erzurum'un yarıyıl tatiline özel gerçekleştirdiği Lego Festivali tüm hızıyla devam ediyor!

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası Forum Erzurum, yarıyıl tatilinde minik misafirlerini Lego Festivaliyle sevindirdi. 3 Şubat 2019'a dek devam edecek festivale yoğun ilgi gösteren çocuklar, Lego'nun büyülü dünyasının kapılarını Forum Erzurum'da aralıyor.

Etkinlik süresince her gün saat 12.00 – 19.00 arasında gerçekleştirilen Lego Festivali, pek çok keyifli aktiviteyi bir arada sunuyor. Katılımcı çocukların kendi tasarımlarını hazırlayabilmeleri için kurulan atölye alanları ve Lego karakteriyle fotoğraf çektirebilecekleri özel köşelerin yanı sıra dev Lego heykelleriyle süslü etkinlik, renkli görüntülere sahne oluyor. Yaratıcılığı geliştiren özel oyunlara katılma fırsatı yakalayan çocuklar tatilin tadını bu eğitici aktiviteyle çıkarıyor.

Forum Erzurum'da gerçekleştirilen Lego festivaline tüm çocuklar davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/usr/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.