Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.10.2017

Bültene ait dosyalar

Trabzon'da yıldızlar geçidi
 
Trabzonluların buluşma noktası Forum Trabzon'da gerçekleştirilen Forum Fashion Week etkinlikleri, yıldızlar geçidine dönüştü. Ünlü modeller Irmak Atuk ve Ece Begüm Yücetan podyumda, Sinan Akçıl mini konseriyle sahnede boy gösterdi. Neslihan Yargıcı, Cemil İpekçi ve Şenay Akay ise Cem Özer'in sunumuyla en şık Trabzonluyu seçti.
 
Forum Trabzon, Forum Fashion Week kapsamında bir dizi renkli etkinliğe ev sahipliği yaptı. 14 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilen defilede ünlü modeller Irmak Atuk ve Ece Begüm Yücetan podyuma çıkarak markaların yeni sezon koleksiyonlarından oluşan bir moda şov gerçekleştirdi. Defilenin ardından “Yüzyılın Aşkı”, “Tabi Tabi” ve “Şarttır” gibi şarkılarıyla milyonların sevgisini kazanan Sinan Akçıl, verdiği mini konserde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Trabzon'un “En Şık”ları Zehra Yılmaz, Tuğba Ural ve Selinay Atalar oldu.
15 Ekim Pazar günü ise yine Forum Trabzon'da moda dünyasının ünlü isimlerinden Neslihan Yargıcı, Cemil İpekçi ve Şenay Akay'ın jüri koltuğunda oturduğu “En Şık Kim?” yarışması gerçekleştirildi. Cem Özer'in renkli sunumuyla seçilen ilk üç kişi, Zehra Yılmaz, Tuğba Ural ve Selinay Atalar sürpriz hediyeler kazandı.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm 
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.