Haberler / Timberland Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
04.04.2018

Bültene ait dosyalar

Timberland, klişelere takılmayan güçlü kadınlar için tasarladı: Berlin Park
 
 Kendi trendlerini kendileri yaratan kadınlar için tasarlanan Timberland Berlin Park Oxford ayakkabılar, bahar aylarında aktif yaşam tarzını benimseyen kadınlara eşlik edecek. Don't call me kampanyasıyla lanse edilen Timberland Berlin Park serisi, güçlü, sıra dışı ve klişe kalıpları kabul etmeyen kadınlara hitap ediyor.
 
Koleksiyonlarında derin işçilik, zengin kültürel miras, inovasyon ve dayanıklılık özellikleriyle ayrışan Amerikan markası Timberland, Berlin Park koleksiyonuyla kadın ayakkabı seçkisini bir adım ileri taşıyor.
 
Timberland Berlin Park bağcıklı Oxford ve düz slip on modellerde OrthoLite® teknolojisi göze çarpıyor. Bu teknoloji kadınlara arzu ettikleri gün boyu rahatlığı vadediyor. Avrupa pazarı için özel olarak tasarlanan Timberland modellerden biri olarak dikkat çeken Berlin Park ayakkabıların zarif bağcıklı modeli beyaz, kıvrımlı kauçuk taban üzerine oturuyor ve yumuşak süet yapısı ayağı sanki yokmuş gibi sarıyor. Topuk kısmındaki ağaç logosu ise zarif bir detay olarak göze çarpıyor.
 
Avrupa'da Don't call me kampanyasıyla lanse edilen Timberland Berlin Park ayakkabılar hedef kitlesini kendi ayakları üzerinde duran, güçlü, sıra dışı ve klişe kalıpları kabul etmeyen kadınlar olarak tarif ediyor.
 
Berlin Park için kombin önerisi: Vintage denimler ve geniş kesim T-shirtler
 
Her ortamda her stile uyum sağlarken rahatlıktan ödün vermek istemeyen kadınlara hitap eden Berlin Park modelleri, Nisan ayı itibarıyla tüm Timberland mağazaları ve seçili satış noktalarında yerini alan Berlin Park ayakkabılar uçuk pembe, zeytin yeşili, roze ve lame gibi pek çok renk alternatifleriyle 399 TL'ye tüketiciyle buluşuyor.
 
Editör Notu: İlgili tüm görselleri  (dekupe, imaj) linkten indirebilirsiniz.
Link
 
İlgili kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0 (212) 219 29 71- 0 (533) 927 23 93
dileko@marjinal.com.tr
 
 
Timberland Hakkında:
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır.  Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır.  Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz. 
 
 
 
 
 
 


  Share  Paylaş
Timberland
Hakkında
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır. Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz.