Haberler / Timberland Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.09.2018

Bültene ait dosyalar

Timberland çocukları okulda hem renkli hem rahat!
 
Miniklerin ihtiyaçlarına yönelik konforu ve şıklığı bir arada sunan Timberland, bu yıl da okula dönüş dönemine damgasını vuran modelleriyle rafları süslüyor. Üç renk alternatifiyle sunulan Timberland ayakkabılar çocuklara sunduğu hareket özgürlüğünün yanı sıra hafifliği, su geçirmez GORE-TEX teknolojisi ve darbelere karşı koruma sağlayan Ortholite iç taban teknolojisiyle dikkat çekiyor. 
 
Okula dönüş dönemi alışverişlerinin vazgeçilmezi Timberland, yine ilk günden itibaren minik ayakların konforu için ilk adres olacak. Sunduğu teknolojilerle çocukların pek çok ihtiyacına aynı anda cevap veren modeller, yeni sezonda çok sevilen üç renk alternatifiyle sunuluyor.
 
Lacivert pembe ve gri renkli Timberland ayakkabılarda bulunan üç farklı taban katmanı, minik ve genç ayakların konforunu maksimum seviyeye taşıyor. Lastik dış tabanın dayanıklılığını darbe emici, hafif ve esnek Eva taban takip ediyor. En içte yer alan Ortholite iç taban ise ayaklara gelecek darbeleri emiyor, uzun ömürlü yastıklama, yüksek seviyede nefes alma, nem kontrolü ve antimikrobik işleviyle göz dolduruyor.
 
Su geçirmeyen GORE-TEX teknolojisine sahip Timberland ayakkabılar aynı zamanda minikleri mevsim geçişlerindeki sürpriz yağmurlardan da koruyor. Esnek ve dayanıklı bağcıkların yanı sıra kullanımı kolay cırt cırtlı bağlama imkanı da sunan Timberland, hem içte hem dışta çocukların rahatı için çalışıyor.
 
Her yaşta çocuk ve genç için  numarası bulunan Timberland ayakkabıların boğazlı model alternatifleri de var.
 
Editör Notu: İlgili tüm görselleri (dekupe, imaj) linkten indirebilirsiniz: https://goo.gl/si7Dfw
 
 
İlgili kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0 (212) 219 29 71- 0 (533) 927 23 93
dileko@marjinal.com.tr
 
 
Timberland Hakkında:
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır.  Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır.  Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz. 
 
 
 


  Share  Paylaş
Timberland
Hakkında
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır. Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz.