Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.10.2017

Bültene ait dosyalar

Survivor Merve Aydın, Forum Trabzon'da çocuklarla buluşuyor
 
Dünyaca ünlü spor giyim markası Hummel'in 7 Ekim'de Forum Trabzon'da gerçekleştireceği etkinlik kapsamında, Survivor yarışmasından tanınan Merve Aydın, çocuklarla buluşacak.
 
Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, Hummel'in 7 Ekim 2017 Cumartesi günü düzenleyeceği söyleşi ve imza günü etkinliğine ev sahipliği yapacak. Saat 14.30 ile 16.00 arasında Forum Trabzon'u ziyaret edecek tüm çocukların katılımına açık olarak düzenlenecek etkinlik kapsamında, Survivor yarışmasının ünlü simalarından Merve Aydın minik hayranlarıyla buluşacak.
 

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.