Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.02.2018

Bültene ait dosyalar

 Sürprizlerle dolu Sevgililer Günü etkinlikleri Forum Bornova'da aşıkları bekliyor

İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova, Sevgililer Günü için hem eğlenceli hem de romantik sürprizler hazırladı. 9-18 Şubat arasında Forum Bornova'yı ziyaret edenler Hediye Kabini'yle eğlenirken, romantik anlarını ölümsüzleştirecek fotoğrafların da sahibi olacak.

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, 9-18 Şubat 2018 tarihleri arasında saat 13.00'ten 22.00'ye düzenleyeceği Hediye Kabini etkinliğinde 100 TL'lik alışveriş yapan herkese anında sürpriz Sevgililer Günü hediyesini verecek. Etkinliğe katılan ziyaretçiler hediye kabinine girerek havada uçuşan hediye çeklerinden yakaladıkları hediyeleri kazanma şansına sahip olacak. Sinema biletinden kutu oyunlarına pek çok sürpriz saklayan Hediye Kabini, Forum Bornova ziyaretçilerini hem eğlenmeye hem kazanmaya davet ediyor.

Ayrıca yine aynı tarihler arasında Forum Bornova'da kurulacak alanda, tüm Forum Bornova ziyaretçileri romantik anlarını ölümsüzleştirecekleri fotoğraflar çektirebilecek. Çekilen fotoğrafı Instagram üzerinden  #forumbornovadaask etiketiyle paylaşan herkes, fotoğraf baskılarına da ücretsiz sahip olacak.

Sevgililer Günü alışverişini eğlenceli bir deneyime dönüştürmek ve anılarını ölümsüzleştirmek isteyenler Forum Bornova'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm   
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.