Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.05.2017

Bültene ait dosyalar

Sportmen Erol Evgin, Gordion'da sevenleriyle buluştu
 
Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, geçtiğimiz pazar günü, Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM'de coşkulu bir konser verdi.

Ankaralı müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserinde spor şıklığıyla dikkat çeken Erol Evgin, geçmişten günümüze seslendirdiği şarkılarını müzik yaşamından anılar, anekdotlar, şiirler ve şakalarla süsleyerek hazırladığı eşsiz şovuyla, sevenlerine unutulmaz saatler yaşattı.  

“İlk Sezen'i, Aradım”
“Altın Düetler” albümünde Sezen Aksu ile düet yaptığı “Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım” şarkısını seslendirmeden önce Erol Evgin, Sezen Aksu ile bu şarkıda buluşmalarının hikayesini şöyle anlattı: Albümü hazırlarken ilk Sezen'i, aradım. ‘Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım' ı seslendirmek istedi. Bu benim şarkım, hayatım boyunca imkansız aşkların peşinden koştum. Sen 40 yıldır aynı kadınla evlisin, anlamazsın imkansız aşktan dedi. Gülüştük. Şarkı da benim bestemdi, çok gururlandım”

“Bize Her Gün 19 Mayıs “
“Birkaç gün önce Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun ilk müjdeli adımı olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 98. yıl dönümünü kutladık. Bize hergün 19 Mayıs” diyen Erol Evgin, hepbir ağızdan söylenen İzmir Marşı ile konserini sonlandırdı.

Konser görüntüleri için lütfen tıklayın.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/  
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.