Haberler / b-fit Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.11.2018

Bültene ait dosyalar

Spor yaparken doğa dostu kumaşlarla bedeniniz nefes alsın
 
Türkiye'nin tek kadınlara özel spor zinciri b-fit, merkezlerinde ve rahatbirseyler.com üzerinden satışa sunduğu başarılı modacı Deniz Gür'ün tasarımlarıyla spor giyimde modaya öncülük ediyor. b-fit by Deniz Gür ürünleri ve Şizen Sabahyıldızı'nın çizimleriyle renklenen Wormie koleksiyonu 23 Kasım Cuma günü Black Friday kapsamında yüzde 10 indirimli! 
 
Kadınların spor ve yaşam merkezi b-fit'in, başarılı moda tasarımcısı Deniz Gür ile birlikte yarattığı b-fit by Deniz Gür markası, sokak modasını spor salonlarına taşıyor. b-fit merkezlerinde ve rahatbirseyler.com üzerinden satışa sunulan ürünler arasında çizer Şizen Sabahyıldızı'nın Wormie karakteriyle tasarladığı eğlenceli tişörtler de bulunuyor. Doğadan ilham alarak hazırlanan koleksiyon, Black Friday kapsamında 23 Kasım Cuma günü yüzde 10 indirimle satılıyor.

b-fit by Deniz Gür koleksiyonunda öne çıkan rahatlık kavramı, hem kesim ve dikiş özellikleriyle, hem de seçilen kumaş ve malzemelerle sağlanıyor. Koleksiyonda; doğal liflerden oluşan sağlıklı kumaşlardan, doğal pastel tonların hakim olduğu, spor merkezleri dışında günlük hayatın koşturmacasında da giyilebilecek şık “active wear” parçalar yer alıyor.

Deniz Gür Hakkında:
Deniz Gür, İtalyan ortaokulu ve Alman Lisesi'nin ardından New York Fashion Institute of Technology'den mezun oldu. Önce IMG ile New York Fashion Week organizasyonunda, ardından da Catherine Malandrino ile çalışmaya başladı. Yurt dışında ve Türkiye'de önde gelen çeşitli marka ve tasarımcılarla çalıştıktan sonra, kendi markası Deniz Gür'ü kurdu ve hem yerli hem de yabancı basında da yer alan ilk koleksiyonunu Amsterdam'da sundu. Gür, bir yandan yurt içi ve uluslararası markalara tasarım ve danışmanlık desteği de vermektedir.
 
İlgili Kişi:
Ulaş Dağlıoğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ulasd@marjinal.com.tr
b-fit Hakkında:
Kadın Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, 2006 yılında 6 kadının bir araya gelerek, kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınların spor yapabileceği, sosyalleşebileceği spor ve yaşam merkezlerinin ülke genelinde yaygınlaşması amacıyla kurulmuş Türkiye'nin ilk sosyal girişimi ve 50 ilde bulunan 222 merkeziyle en yaygın spor merkezleri ağıdır. b-fit, 30 dakikalık istasyon çalışmalarından oluşan bir egzersiz sistemi sunar. Merkezlerdeki hidrolik ekipmanlar ve kardiyo platformları kadınların kendi itme-çekme güçleriyle hem formda kalmalarını hem de kardiyovasküler sistemlerini geliştirerek yaşam kalitelerini artırmalarını sağlar. https://b-fit.com.tr/tr
 

 


  Share  Paylaş
b-fit
Hakkında
Kadın Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, 2006 yılında 6 kadının bir araya gelerek, kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınların spor yapabileceği, sosyalleşebileceği spor ve yaşam merkezlerinin ülke genelinde yaygınlaşması amacıyla kurulmuş Türkiye’nin ilk sosyal girişimi ve 50 ilde bulunan 222 merkeziyle en yaygın spor merkezleri ağıdır. b-fit, 30 dakikalık istasyon çalışmalarından oluşan bir egzersiz sistemi sunar. Merkezlerdeki hidrolik ekipmanlar ve kardiyo platformları kadınların kendi itme-çekme güçleriyle hem formda kalmalarını hem de kardiyovasküler sistemlerini geliştirerek yaşam kalitelerini artırmalarını sağlar. https://b-fit.com.tr/tr