Haberler / PayU Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.02.2018

Bültene ait dosyalar

Sosyal medya kanalları üzerinden satış yapmak isteyenlere büyük kampanya
 
Güvenli ödeme altyapısı için PayU ile çalışan, arkadaşlarınızla konuşur gibi mesajlaşma uygulamaları üzerinden alışveriş ve satış yapabilme olanağını sunan Paym.es, 1 Şubat tarihinden itibaren üç hafta boyunca yapılan satışlarda alacağı komisyon ücretini yarıya indiriyor.
 

Paym.es arkadaşınızla sohbet eder gibi, mesajlaşma uygulamaları üzerinden ürünlerinizi satmanıza ve güvenli bir şekilde satın almanıza olanak sağlayan bir alışveriş sistemi. Güvenli ödeme altyapısı için PayU ile çalışan Paym.es, güvenli alışveriş hizmeti sunmanın yanı sıra kullanıcıyı doldurulması gereken uzun formlardan ve teknik bilgilerden kurtararak son derece kolay ve etkili yeni nesil bir hizmet sunuyor. Paym.es'e ürün yüklemek ve listelemek tamamen ücretsiz. Üstelik 1 Şubat'ta başlayıp üç hafta devam edecek kampanya kapsamında komisyon oranı yüzde 6'dan yüzde 2,99'a iniyor. Bu süre zarfında satış yapanlar sadece yüzde 2,99 komisyon ücreti ödeyerek ürünlerini satabilecek.
 
Sistem nasıl çalışıyor?
Satıcı olarak Paym.es chatbotlarına mesaj atarak online satış sürecini başlatabiliyorsunuz. Bu ürünü kullanmak için satıcının şirket sahibi olmasına da gerek yok. Herhangi bir form doldurmaya gerek duymadan chatbot'un sorduğu basit sorulara yanıt vermeniz ve satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını yüklemeniz gerekiyor. Paym.es tüm platformlarda paylaşıp satış yapabileceğiniz gerekli ürün linkini sizin için oluşturuyor.
 
Ürün almak da satmak kadar kolay, sadece satın almak istediğiniz ürünün linkine tıklayarak konuşmaya başlayabilirsiniz. PayU altyapısı güvencesiyle satın alma işleminizi gerçekleştirebilir ve ürün elinize geçtiğinde siparişi tamamlayabilirsiniz.

 
İlgili Kişi      
Ayşe Ekin Gündüz
ayseg@marjinal.com.tr
Marjinal Porter Novelli                 
0212 219 29 71

 
PayU Türkiye hakkında
Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers'ın bir iştiraki olan PayU, şu an 4 kıtada, 16 ülkede faaliyet gösteriyor. Dünyada 200 binden fazla üye iş yerine 250'den farklı lokal ödeme yöntemi sunan PayU, Türkiye'de 2011 yılının Eylül ayında faaliyet göstermeye başladı ve 6.000'den fazla aktif işletme ile çalışmaktadır. PayU, Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye'nin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır. Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU Türkiye, bir yandan e-ticaret işletmelerinin hizmet kalitesini artırırken, diğer yandan Türkiye'nin önde gelen banka ve lisansör kuruluşlarıyla yaptığı iş birlikleriyle sektöre yenilikçi bir hizmet anlayışı getirmektedir. Detaylı bilgi için: www.payu.com.tr
 
Paym.es Hakkında
Paymes Elektronik Ticaret ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. kullanıcıların elektronik ticarete dahahızlı ve daha kolay giriş yapmasını amaçlayan, sosyal ağlar aracılığı ile ticarete hizmet eden bir finansal teknoloji geliştirici şirkettir. Uzun bekleme süreleri, sıkıcı formlar, birbirinden farklı aplikasyonlar ile uğraşmak yerine günlük hayatta sürekli olarak kullandığınız bir aplikasyon ile kullanıcılarına hitap etmek, kullanıcılarının elektronik ticarete girişte yaşadıkları tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır. http://satis.paym.es/ 

 


  Share  Paylaş
PayU
Hakkında
Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, şu an 4 kıtada, 16 ülkede 2,3 milyar kullanıcıya hizmet sunuyor. PayU, dünyada 250.000’den fazla üye iş yerine yerel ve uluslararası kredi kartı, banka kartı, nakit ödeme, havale, e-cüzdan, teslimatta ödeme, hazır kart, sadakat puanı ve taksit gibi 250’den farklı lokal ödeme yöntemi sunarken bu ödeme çözümlerinde Türk lirası da dahil 25’den fazla para birimi ile işlem yapılabilmektedir. Dünya genelinde 70’i aşkın banka ve 15 finansal kurum ile işbirliği de yapan PayU, Türkiye’de 2011 yılının Eylül ayında faaliyet göstermeye başladı ve 5.000'den fazla aktif işletme ile çalışmaktadır. PayU, ayrıca Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye'nin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır. Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU Türkiye, bir yandan e-ticaret işletmelerinin hizmet kalitesini artırırken diğer yandan Türkiye’nin önde gelen banka ve lisansör kuruluşlarıyla yaptığı iş birlikleriyle sektöre yenilikçi bir hizmet anlayışı getirmektedir. Detaylı bilgi için: