Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.06.2018

Bültene ait dosyalar

Simge Sağın Forum Bornova'da sevenlerine müzik şöleni yaşattı
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın her sene heyecanla beklenen canlı yaz akşamı konserleri hareketli şarkılarıyla yaza damgasını vuran Simge Sağın konseriyle başladı. Performansıyla dinleyicileri büyüleyen Simge Sağın, Forum Bornova ziyaretçilerine keyifli bir yaz akşamı yaşattı.
 
Geleneksel Forum Bornova yaz akşamı konserlerinin ilk konuğu sahnelerin başarılı ismi Simge Sağın oldu. Büyük ilgi toplayan konserde, dinleyiciler Simge Sağın'ın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Sevilen sanatçı büyüleyici performansıyla Forum Bornova ziyaretçilerine unutulmaz bir yaz akşamı yaşattı. 
 
Forum Bornova sahnesi bayram boyunca boş kalmadı. 14 Haziran'da gerçekleşen Simge Sağın konserinin ardından, 15 Haziran'da So Soul Band canlı performanslarıyla yaz akşamlarına keyif kattı.  
 
Forum Bornova yaz akşamı konserlerinin bayram sonrası programı kapsamında So Soul Band, Zeytin Sanat, Art Plus, Aqua Akustik, Grup Kafama Göre ve Copeart Orkestrası, her hafta sahnede olacak.
 
Forum Bornova'nın ünlü isimlerle renklendireceği akustik performanslar için yaz konserlerini takipte kalın!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr   

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.