Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.09.2017

Bültene ait dosyalar

Sevimli Ninjalar Forum Magnesia'da
 

Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, okula dönüş zamanına eğlence katacak bir etkinliğe imza atıyor. 23-24 Eylül ve 7-8 Ekim tarihlerinde Forum Magnesi'yı ziyaret edecek çocuklar, “Sevimli Ninjalar” ile hem eğlenecek hem öğrenecek.
 

Manisa'nın buluşma noktası Forum Magnesia, okula dönüş günlerinde minik misafirlerine özel bir dizi etkinlik düzenliyor. 23-24 Eylül ve 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde Forum Magnesia'yı ziyaret eden çocuklar, keyifli, kişisel gelişim için motive edici Sevimli Ninjalar etkinliği kapsamında üç farklı atölyeden ve 12 aşamalı özel parkurdan faydalanma imkanı yakalayacak.
 
Çocukların hem eğlenip hem kendilerini sınayacakları; isabetli atış, fiziki koordinasyon, el becerileri ve dayanıklılık gibi özelliklerin ön plana çıkacağı Sevimli Ninja etkinliğinde, parkuru tamamlayan tüm çocuklar zindana hapsedilen prensesi kurtarmanın mutluluğunu yaşayacak. Etkinliğe katılan çocuklar, Sevimli Ninja'nın masalımsı atmosferinde prensesle birlikte çekilmiş fotoğraflarına ve sertifikalarına ücretsiz olarak sahip olacak.
 
Forum Magnesia'da Sevimli Ninjalar etkinliği kapsamında düzenlenecek atölyeler şöyle sıralanıyor: Origami atölyesinde kağıttan Ninja yıldızı yapımı, yüz boyama atölyesi, Ninja kostümü atölyesi ve kuşak rengi seçimi.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.