Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.02.2019

Bültene ait dosyalar

Sevgililer Günü'ne özel muhteşem bir konser için Gordion'a davetlisiniz!
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, bu yıl Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında muhteşem bir performansa ev sahipliği yapacak. 16 Şubat Cumartesi günü saat 18.00'den itibaren Jale ve Kürşat Başar Orkestrası'nın performanslarını ziyaretçileriyle buluşturacak olan Gordion, kapılarını bu kez aşıklar için açıyor.

Hem coşkulu hem romantik bir Sevgililer Günü kutlaması arayan herkes, 16 Şubat 2019 Cumartesi günü Gordion'da gerçekleştirilecek performanslarda buluşacak. Misafirlerini yıl boyu cazip fırsatlar, yepyeni trendler ve pek çok keyifli etkinlik sunan Gordion AVM'nin “Gordion'da Aşk Gibisi Yok” temasıyla düzenlediği bu özel etkinliğe tüm aşıklar davetli!
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.