Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.02.2019

Bültene ait dosyalar

Sevgililer Günü kutlamaları için Forum Ankara'ya davetlisiniz
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, bu yıl Sevgililer Günü kutlamaları kapsamında tüm ziyaretçilerini romantik bir canlı müzik dinletisiyle karşılayacak. Sato Band, 16-17 Şubat Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00 – 18.00 Arasında Forum Ankara misafirlerine özel canlı performansıyla sahnede olacak.
 
Kuruluşunun onuncu yılı şerefine ziyaretçilerine hazırladığı sürprizlere bir yenisini ekleyen Forum Ankara, Sato Band'in canlı performansını misafirleriyle buluşturacak. Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında 16-17 Şubat 2019 Cumartesi ve Pazar günleri Forum Ankara'yı ziyaret edenler, saat 15.00 – 18.00 arasında Sato Band'in canlı performansıyla eğlenecek. Herkesin çok sevdiği yerli ve yabancı parçaları seslendirecek olan grup, ücretsiz gerçekleştirilecek etkinlikte hem kulakların pasını silecek hem de keyifli bir Sevgililer Günü kutlaması yaşatacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.