Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.02.2019

Bültene ait dosyalar

Sevgililer Forum Çamlık'ta “Aşk Butonu”yla kazandı
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, Sevgililer Günü'ne özel “Aşk Butonu” kampanyasıyla beş gün boyunca eğlence ve alışverişi bir araya getirerek ziyaretçilerine anında yüzlerce hediye kazandırdı. Hediyelerin yanı sıra özel dekorlar ve sürpriz dans gösterisiyle Forum Çamlık ziyaretçileri 14 Şubat'ı coşkuyla kutladı. 
 
Denizli'nin buluşma noktası Forum Çamlık, Sevgililer Günü'ne özel dekorlarla 14 Şubat'ta aşkın rengine büründü. Dekorlar önünde fotoğraf çekilen çiftler, aynı zamanda Pahoy Dans Okulu'nun destekleriyle gerçekleşen tango gösterisiyle keyifli anlar yaşadı.
 
9 – 14 Şubat 2019 tarihleri arasında “Aşk Butonu” kampanyası kapsamında ziyaretçiler hem sevdikleri için keyifle alışveriş yaptı hem de anında sürpriz hediyelerden birini kazanma fırsatı yakaladı. 200 TL'lik alışveriş yapan herkesin Aşk Butonu'na basmaya hak kazandığı kampanyada sevilen markaların hediye çeklerinden sırt çantası ve aşk temalı hediyelere pek çok sürpriz hediye sahiplerini buldu.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.