Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.07.2017

Bültene ait dosyalar

Şehrin ortasında hem plaj hem futbol:
Avrupa Plaj Futbolu Şampiyonası Marmara Forum'da!
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, 7-8-9 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Plaj Futbol Şampiyonası İstanbul Cup 2017'ye üçüncü kez ev sahipliği yapacak. Turnuva için alışveriş merkezinin açık otoparkına kurulan futbol sahasında tam 500 ton kum kullanıldı.
 
Geçtiğimiz yıllarda organizasyon kapsamında binlerce kişiyi ağırlayan Marmara Forum, bu yıl üçüncü kez ev sahipliği yapacağı Avrupa Plaj Futbol Şampiyonası İstanbul Cup 2017'de Gürcistan, Azerbaycan,  Romanya ve Türkiye'den katılacak ülke şampiyonu plaj futbolu takımlarını seyirciyle buluşturacak. FIFA onaylı Beach Soccer World Wide imzasıyla düzenlenen organizasyon için Marmara Forum'un bahçesine 500 ton kum kullanılarak plaj futbolu sahası kuruldu.

Üç gün boyunca Dinamo Batum, Manavgat Belediyesi, MKT Araz ve VK Soccer takımları arasında gerçekleşecek müsabakalarda, kazanan takım Avrupa şampiyonu olacak. Aynı zamanda takımını kuran amatör gruplar arasında da özel bir “amatör turnuvası” gerçekleştirilecek. Düzenlenecek karşılaşmaları tüm İstanbullular tribünden ücretsiz seyredebilecek.


Detaylı bilgi için: http://www.marmaraforum.com.tr/
                         http://beachsoccerturkey.com/

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.