Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.05.2017

Bültene ait dosyalar

Şehrin ilk alışveriş merkezi Forum Kapadokya'dan sizin için eğlence dolu bir Ramazan programı geliyor
 
Nevşehir'in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kapadokya, yaklaşan Ramazan ayına özel cazip etkinliklerle tüm bölgenin ilgisini çekecek bir program hazırlıyor.
 
Düzenlediği etkinlik ve kampanyalar ile hem şehrin hem de çevre illerin cazibe merkezi haline gelen Forum Kapadokya'da hafta sonları Ramazan boyunca da dolu dolu geçecek. Ramazan'da Forum Kapadokya ziyaretçilerini, her cuma günü düzenlenecek fasılların yanı sıra cumartesi günleri de Yetenek Sizsiniz yarışmasından tanınan Cambaz Mithat Show bekliyor.
 
Ayrıca Ramazan boyunca her pazar günü ödüllü yarışmaların düzenleneceği Forum Kapadokya, ziyaretçilerine alışverişlerini yaparken kazanmanın ayrıcalığını da yaşatacak. “Senin için Eğlence” sloganıyla hizmet veren Forum Kapadokya, ailesi ve arkadaşlarıyla neşeli bir Ramazan geçirmek isteyen tüm Nevşehirlileri Ramazan boyunca düzenlenecek etkinlikleri deneyimlemeye davet ediyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  
 
www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.