Haberler / Timberland Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.04.2018

Bültene ait dosyalar

Şehirli erkeğin her ortamda aradığı rahatlık: Timberland Bradstreet
 
Bir Timberland klasiği olan Bradstreet Chukka modelinden ilham alınarak geliştirilen yeni Timberland Bradstreet modeli, şehirli erkeklerin tarzını yansıtan detaylarla tasarlanmış zarif siluetiyle dikkat çekiyor.
 
Elastik bilek kısmı sayesinde çorap rahatlığında giyilebilen Bradstreet modeli ayakla adeta bütünleşiyor. Ortholite ® ayak tabanı ise ihtiyaç duyulan ayak desteğini sağlıyor.
 
Bradstreet Oxford model Timberland ayakkabılarda dokuma kumaş ve süetin yumuşaklığı bir araya geliyor. En üst kalite deriden elde edilen süet kısımlar perforeli yapısıyla ayakkabının hafifliğini tamamlıyor. Özel taban sistemi, en zorlu ve rahatsız dış zeminlerde bile ihtiyaç duyulan desteği sağlıyor.
 
Tüm Timberland modellerinde olduğu gibi rahatlık ve yüksek performans, aktif yastıklama ve dinamik esneklik sağlayan üç katmanlı taban sistemi Sensorflex™ sayesinde bu ayakkabıda da anahtar rol oynuyor. Özel taban sistemi, en bozuk zeminlerde bile uygun ayak desteğini sağlıyor.
 
İnce ve dekoratif dikişler ve geri dönüşümlü malzemelerden üretilen beyaz kauçuk tabanı Timberland Bradstreet ayakkabılarını tamamlıyor.
 
Kumaş ve deri oxford modeliyle satışa sunulan Bradstreet modeli doğal tonlardaki farklı renk alternatifleriyle 449 TL'ye tüketiciyle buluşuyor.
 
Editör Notu: İlgili tüm görselleri (dekupe, imaj) linkten indirebilirsiniz.
https://we.tl/87jTvQ8Gk3
 
 
İlgili kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0 (212) 219 29 71- 0 (533) 927 23 93
dileko@marjinal.com.tr
 
 
Timberland Hakkında:
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır.  Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır.  Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz. 
 
 
 
 


  Share  Paylaş
Timberland
Hakkında
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır. Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz.