Haberler / El Deseo Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.12.2017

Bültene ait dosyalar

Şair ruhlu girişim: el deseo
 
el deseo, dünya şairlerinin şiirlerinden ilham alarak %100 ipek şık ve kaliteli aksesuarlar tasarlıyor. Türk yaratıcıların İngiltere'de kurduğu ve tüm dünyaya satış yapan girişim, yaygın moda anlayışını sarsarak, şıklığı özgünleştiriyor.
 
Dünya şairlerinin şiirlerinden ilham alarak tasarlanan suluboya çizimler, el deseo ile şıklığın tamamlayıcısı kaliteli ve şık aksesuarlara dönüşüyor. Geçmişten bugüne hep zarafetin temsili olan ipek şallar, fularlar, eşarp ve mendiller, el deseo tasarımcılarının elinde giyilebilir birer sanat eserine dönüşüyor.

Girişimcilik Vakfı'nda çalışırken edindiği ilhamla bu girişimi hayata geçirdiğini belirten el deseo yaratıcısı Elif Ulun, “el deseo insanların ilham aldıkları, tutku duydukları güzellikleri hayatlarına, tarzlarına yansıtma motivasyonuyla doğdu. Şiiri tozlu raflardan indirip giyilebilir bir ürüne dönüştürdük. ‘Şiir hikayeleri koleksiyonu' Lorca'dan Anna Ahmatova'ya Aragon'dan Füruğ Ferruhzad'a dünya şairlerinden izler taşıyor. Yaygın moda anlayışı insanları tek tipleştirirken, biz el deseo'yla şıklığı özgünleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

"Tutkunuzu giyin" mottosuyla yola çıkan el deseo ilerleyen koleksiyonlarda tutku duyulan melodilerin, şehirlerin, ülkelerin, insanların hikayeleriyle renkli, şık tasarımlar üretmeye devam edecek.
 
el deseo hakkında:
 
el deseo, Elif Ulun'un girişimiyle 2017 yılında İngiltere'de kuruldu ve internet üzerinden tüm dünyaya satış yapıyor. %100 ipek şık aksesuarlar üreten marka, dünya şairlerinin şiirlerinden ilham alan sanatçıların suluboya çizimleriyle tasarlanıyor. "Tutkunuzu giyinin" mottosuyla yola çıkan marka, ürettiği özgün ürünlerle tek tipleşen moda sektörüne bir alternatif olarak konumlanıyor. https://www.eldeseo.co.uk/
 
 


  Share  Paylaş
El Deseo
Hakkında
El deseo, Elif Ulun’un girişimiyle 2017 yılında İngiltere’de kuruldu ve internet üzerinden tüm dünyaya satış yapıyor. %100 ipek şık aksesuarlar üreten marka, dünya şairlerinin şiirlerinden ilham alan sanatçıların suluboya çizimleriyle tasarlanıyor. "Tutkunuzu giyinin" mottosuyla yola çıkan marka, ürettiği özgün ürünlerle tek tipleşen moda sektörüne bir alternatif olarak konumlanıyor. https://www.eldeseo.co.uk/