Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.05.2018

Bültene ait dosyalar

Ramazan'ın vazgeçilmez adresi yine Forum Kayseri!

Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, ünlü sanatçılar, sahne gösterileri, fasıl dinletileri ve geleneksel eğlencelerin yanı sıra ikramlarıyla da zengin bir Ramazan programına imza atıyor. Ramazan ayına özel gösterilerde Kadir Çöpdemir, Melek Baykal ve Süheyl-Behzat Uygur ikilisi, sevenleriyle Forum Kayseri'de buluşacak!

Ayrıcalıklı alışverişin merkezi Forum Kayseri'nin Ramazan programı, ailecek keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyor. 26 Mayıs'ta Kadir Çöpdemir'i, 2 Haziran'da Süheyl-Behzat Uygur'u, 9 Haziran'da ise Melek Baykal'ı sevenleriyle buluşturacak olan Forum Kayseri'de tüm etkinliklere zengin ikram ve dinletiler de eşlik edecek.

Ramazanda her cuma iftardan önce ve sonra Hacivat-Karagöz ve orta oyunları gibi sahne gösterilerine ev sahipliği yapan Forum Kayseri, hafta sonları da minikleri Ramazan temalı ücretsiz çocuk atölyelerinde, bu özel ayın ruhuna yakışır etkinliklerle ağırlayacak. Geleneksel ikramların yanı sıra hafta içi her gün iftardan önce ve sonra gerçekleştirilecek fasıllarda kulakların pasını silecek dinletiler de sunan Forum Kayseri'nin özel Ramazan programı, ailecek keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.