Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.05.2018

Bültene ait dosyalar

Ramazan'ın vazgeçilmez adresi Forum Kayseri, Kadir Çöpdemir'i ağırlıyor

Forum Kayseri, ünlü sanatçılarla sahne gösterileri, fasıl dinletileri, açık hava sineması etkinlikleri ve sürpriz ikramlarla dolu dolu hazırladığı Ramazan programı kapsamında 26 Mayıs Cumartesi günü ekranların sevilen yüzü Kadir Çöpdemir'i sevenleriyle buluşturacak.
 
Kayserililerin ve kenti ziyaret edenlerin buluşma noktası Forum Kayseri, bu yıl Ramazan için hazırladığı özel etkinlik programı kapsamında Kadir Çöpdemir'i misafirleriyle buluşturuyor. 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 16.00'da Forum Kayseri'de hayranlarıyla bir araya gelecek olan Çöpdemir, kendine has tarzı ve sürükleyici anlatımıyla izleyenlere çeşitli hikayeler anlatarak keyifli bir Ramazan sohbeti gerçekleştirecek.

Ramazan boyunca ailecek keyifli ve neşeli vakit geçirmek isteyen herkes, Forum Kayseri'ye davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com  
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri  
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.