Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.05.2017

Bültene ait dosyalar

Ramazan'da alışveriş sizden, iftar yemeğiniz Forum İstanbul'dan
 
Alışveriş ve eğlencenin merkezi Forum İstanbul, Ramazan ayında ziyaretçilerini iftar menüsü hediyesiyle sevindiriyor. 24 Haziran'a dek 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkesin iftar menüsünü, Forum İstanbul ısmarlıyor.
 

Yalnızca Türkiye'nin değil, Avrupa'nın da en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul, bu yıl Ramazan'da yine benzersiz bir kampanyaya imza atıyor. Forum İstanbul ziyaretçileri, Ramazan boyunca tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerine karşılık, Forum İstanbul'un ısmarlayacağı, seçili restoranlarda geçerli tek kişilik iftar menüsü hediyesine sahip oluyor.
 
27 Mayıs – 24 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli özel kampanya hakkında detaylı bilgi için: http://www.forumistanbul.com.tr/etkinlikler/ftarn-keyfi-birlikte-bibaka
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumistanbul.com.tr
https://www.facebook.com/istanbulforum
https://instagram.com/forum_istanbul
https://twitter.com/forum_istanbul
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 
Forum İstanbul Hakkında:
İstanbul Bayrampaşa'da toplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Forum İstanbul 176.245 metrekare kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası 286 markası ile yalnız Türkiye'nin değil Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri. Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisi, sanat eserleriyle de İstanbul'da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında konumlanması, yeni metro hatları üzerinde olması, Atatürk Havalimanı'na sadece 25 dk'da ulaşılabilir olması ile, sadece İstanbullulara değil, İstanbul'u ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunuyor.

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.