Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.05.2018

Bültene ait dosyalar

Ramazan boyunca birbirinden keyifli etkinlikler için Forum Magnesia'ya davetlisiniz!
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, bu yıl Ramazan ayına özel çok keyifli bir program hazırladı. Geleneksel ikramlardan dinletilere semazen gösterilerinden gölge oyunlarına, Ramazan'ın her gününü dolu dolu yaşamak isteyenlerin tek adresi Forum Magnesia kapanış saatini de bir ay boyunca 23:00 olarak belirledi.
 

Ramazan ayının tüm değerlerini keyifli programı kapsamında ziyaretçilerine dolu dolu yaşatmak isteyen Forum Magnesia, bir ay boyunca kapanış saatini 22.00 yerine 23.00 olarak açıkladı. Hazırlanan özel programda Osmanlı Macuncusu, Pamuk Şekerci ve Osmanlı Şerbeti ikramlarının yanı sıra semazen gösterileri, fasıl dinletisi ve Hacivat-Karagöz gölge oyunu da ziyaretçilerle buluşacak.

Ramazan boyunca minik misafirlerini de ihmal etmeyen Forum Magnesia'da her pazar çocuklara özel gerçekleştirilecek Hacivat – Karagöz Gölge Oyunu, eski Ramazan geleneklerini interaktif bir uygulamayla miniklere aktaracak.

Ailecek keyifli ve kaliteli zaman geçirmek isteyen herkes, Ramazan ayı boyunca Forum Magnesia'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.