Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.05.2018

Bültene ait dosyalar

Ramazan akşamları açık hava sinema keyfi Forum Kayseri'de
 
Forum Kayseri, Ramazan ayı boyunca nostaljik bir atmosferde gerçekleşecek açık hava sineması etkinliklerine tüm Kayserilileri bekliyor.

Kayserililerin ve kenti ziyaret edenlerin buluşma noktası Forum Kayseri, açık hava sineması geleneğine Ramazan'da da devam ediyor. Yaz akşamlarını nostaljik bir havada geçirmek isteyenler, Forum Kayseri'de buluşuyor. 18 Mayıs – 9 Haziran 2018 tarihleri arasında her cuma ve cumartesi akşamı saat 21.30'da başlayacak açık hava film gösterimlerinde Türk Sineması'nda iz bırakan birçok film yer alıyor. Tamamen ücretsiz olan etkinlikte seyircilere dondurma ikramı da yapılacak.

Ziyaretçilerine en kaliteli ve en keyifli etkinlikleri sunmayı ilke edinen Forum Kayseri'de gösterilecek filmler ve gösterim tarihleri ise şöyle:

18 Mayıs – Olanlar Oldu
19 Mayıs – Bizim Aile
25 Mayıs – Sen Kiminle Dans Ediyorsun?
26 Mayıs – Çöpçüler Kralı
1 Haziran - Deli Dumrul
2 Haziran – Kibar Feyzo
8 Haziran – Tatlım Tatlım
9 Haziran – Neşeli Günler


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com  
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri  
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.