Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
31.08.2018

Bültene ait dosyalar

Rafet El Roman Forum Magnesia'daki muhteşem performansıyla Zafer Bayramı kutlamalarına damgasını vurdu

Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, bu yıl 30 Ağustos'ta hem Zafer Bayramı kutlaması hem de Forum Music Fest 90'lar etkinliği kapsamında Rafet El Roman'ı Manisalılarla buluşturdu.

Forum Magnesia, bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı unutulmaz bir etkinlikle kutladı. Forum Music Fest 90'lar isimli özel organizasyon kapsamında 30 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 20.00'de ünlü sanatçı Rafet El Roman Manisalılarla buluştu. Sevilen şarkılarını Manisalı hayranları için seslendiren sanatçı, coşkulu performansıyla bayram kutlamalarına damgasını vurdu.  

Forum Magnesia'nın festival gibi sürprizleri devam ediyor
Forum Music Fest 90'lar etkinliği kapsamında 1 Eylül 2018 Cumartesi günü sevilen grup Retrobüs de keyifli bir performans sergileyecek. Ayrıca üç Retrobüs hayranı, sanatçılarla tanışma fırsatı yakalayacak. Forum Magnesia'nın sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecek yarışmayla seçilecek şanslı kişiler, festival coşkusuna sevdikleri sanatçılarla bir araya gelme sevincini de ekleyecek.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.