Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.05.2018

Bültene ait dosyalar

Rafadan Tayfa Forum Aydın'da çocuklarla buluşuyor
 
Çocuklarda sağlıklı yaşam bilincinin artırılması amacıyla Sağlık Bakanlığı tarafından organize edilen Rafadan Tayfa tiyatro gösterimi 25 Mayıs Cuma günü saat 21.00'de Forum Aydın'da gerçekleştirilecek.

Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, T.C Sağlık Bakanlığı'nın düzenlediği Rafadan Tayfa etkinliğine ev sahipliği yapıyor. TRT Çocuk kanalının beğeniyle izlenen çizgi film programı Rafadan Tayfa karakterleri, 25 Mayıs 2018 Cuma günü saat 21.00'de Forum Aydın'ın otopark alanında çocuklarla buluşacak.

Animasyon karakterlerin tiyatro oyununa uyarlanmasından oluşan gösteride çocuklara günlük hayatta uyulması ve dikkat edilmesi gereken sağlık kuralları eğlenceli ve keyifli bir formatla anlatılacak.

Ücretsiz gerçekleştirilecek Rafadan Tayfa tiyatro gösterimine tüm çocuklar davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.