Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.04.2017

Bültene ait dosyalar

Prof. Dr. Atila Yüksel, Forum Aydın'da sevenleriyle buluşuyor!
 
Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Prof. Dr. Atila Yüksel'in imza gününe ev sahipliği yapıyor.
 
Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden Prof. Dr. Atila Yüksel, yeni kitabı Geçit'in imza günü için Forum Aydın'da olacak. 15 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 15:00'te Zeytin Meydanı'nda düzenlenecek etkinlik için tüm Aydınlı kitap severler davetli!
 
“Geçit” Hakkında:
 
Geçit, “Nefes almanın" tadına varmayı hatırlatmaya çalışan, başa gelen her olayın kötü gibi görünse de aslında gelecek daha güzel olayların habercisi olduğunu savunan, yalnız olmadığımızı ve yalnız, tek başımıza yaşadığımızı zannettiğimiz olayların aynı anda başka yerde yaşanmakta olduğunu öne süren, tek bir yolculuğumuz olduğunu ve ruhumuzun üşümemesi için bu insana dönüşme yolculuğumuzdaki tüm engellerin hakkını vermemiz gerektiğini, hakkını veremezsek ve anlamadan ilerlersek aynı olayların başımıza sürekli geleceğini, kendimizi ve kaderimizi üçüncü sayfadan kurtarmamız gerektiğini anlatıyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com/
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.