Haberler / POS A.Ş. Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.05.2019

Bültene ait dosyalar

POS A.Ş.'nin 2018 Çözüm Ortakları Ödülleri sahiplerini buldu
 
POS A.Ş.'nin her yıl düzenlediği geleneksel Çözüm Ortakları Toplantısı bu yıl 25 Nisan'da, Büyükada Anadolu Kulübü'nde düzenlendi. 2018 yılı Çözüm Ortakları ödülleri; POS A.Ş. Çözüm Ortakları Müdürü Öztürk Dündar, Genel Müdür Yardımcısı Gülümhan Akalın ve Genel Müdürü Feridun Yuğaç tarafından ödül kazanan Çözüm Ortaklarına verildi. Yılın Çözüm Ortağı Ödülü'nü “AdamPos”, Pazarı Geliştirme Ödülü'nü “Eray Teknoloji”, Proje Ödülü'nü de “Denker Elektronik” aldı.
 
Etkinlikte 2018 yılını değerlendiren ve 2019'a yönelik beklentilerini ve stratejilerini Çözüm Ortaklarıyla paylaşan POS A.Ş. Genel Müdürü Feridun Yuğaç, “Zorlayıcı bir yılı geride bıraktık ve 2019 yılında ekonomiye paralel olarak başarılı bir grafik çizebilmek için Çözüm Ortaklarımızla birlikte 25 yıllık deneyimimizden güç alarak elimizden geleni yapacağız. 2019 yılında, Toshiba ailesinin bir parçası olan donanım ürünlerimizi, katma değerli yazılım ve hizmetlerimizi Çözüm Ortaklarımız ile birlikte oluşturduğumuz yaygın satış ağımızla Türkiye perakende pazarına sunmak en öncelikli hedefimiz. Bu doğrultuda İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Ankara'da müşterilerimize tanıtım toplantıları gerçekleştireceğiz. 2019'da ürün ailemize yeni katılan ölçeklenebilir donanım ürünlerimiz ve çok kanallı perakendecilik adı altında toplayabileceğimiz çözümlerimiz ile büyümeyi hedefliyoruz” dedi.
 
 
İlgili Kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli
nevrac@marjinal.com.tr
 
POS A.Ş. hakkında
POS A.Ş., perakende sektöründe yer alan farklı segmentteki perakendeciler için POS yazarkasa donanım ve yazılım ürünleri, kuruluş, destek, proje yönetimi, danışmanlık ve bakım hizmetleri kapsamında uçtan uca çözümler sunmaktadır. POS A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan mağazacılık ön ofis yazılımı olan Genius uygulamaları, POS yazarkasa donanımları üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında uluslararası müşterilerde olmak üzere pek çok perakendeci tarafından kullanılmaktadır. POS A.Ş. 1993 yılında POS Perakende Otomasyon Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. IBM Türk Ltd.Şti. ve Aytaş A.Ş. ortaklığı ile kurulmuştur. Nisan 2012'de Toshiba TEC'in IBM Perakende Çözümler ve Hizmetler grubunu satın alacağını duyurmasının ardından Ağustos 2012'de ilk grup ülkelerin yeni kurulan Toshiba Global Commerce Solutions'a geçişi gerçekleşmiştir. 30 Eylül 2012 itibarıyla ikinci grup ülkelerle birlikte Türkiye de geçişini tamamlamıştır. Böylece, aynı organizasyon yapısı ve unvanı korunarak, POS A.Ş.'nin hisseleri IBM'den Toshiba Global Commerce Solutions'a devrolmuştur.
 
 


  Share  Paylaş
POS A.Ş.
Hakkında
POS A.Ş., perakende sektöründe yer alan farklı segmentteki perakendeciler için POS yazarkasa donanım ve yazılım ürünleri, kuruluş, destek, proje yönetimi, danışmanlık ve bakım hizmetleri kapsamında uçtan uca çözümler sunmaktadır. POS A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan mağazacılık ön ofis yazılımı olan Genius uygulamaları, POS yazarkasa donanımları üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında uluslararası müşterilerde olmak üzere pek çok perakendeci tarafından kullanılmaktadır. POS A.Ş. 1993 yılında POS Perakende Otomasyon Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. IBM Türk Ltd.Şti. ve Aytaş A.Ş. ortaklığı ile kurulmuştur. Nisan 2012’de Toshiba TEC’in IBM Perakende Çözümler ve Hizmetler grubunu satın alacağını duyurmasının ardından Ağustos 2012’de ilk grup ülkelerin yeni kurulan Toshiba Global Commerce Solutions’a geçişi gerçekleşmiştir. 30 Eylül 2012 itibarıyla ikinci grup ülkelerle birlikte Türkiye de geçişini tamamlamıştır. Böylece, aynı organizasyon yapısı ve unvanı korunarak, POS A.Ş.’nin hisseleri IBM’den Toshiba Global Commerce Solutions’a devrolmuştur.