Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.06.2017

Bültene ait dosyalar

Pop müziğin sevilen ismi Gökhan Keser Forum Bornova'da İzmirliler ile buluşuyor
 
Forum Bornova, geleneksel yaz akşamı canlı müzik etkinliklerine Gökhan Keser'in akustik konseri ile başlıyor.
 

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'da geleneksel yaz eğlencesi başlıyor.  Forum Bornova açık hava performanslarının ilki, Türk pop müziğinin en genç ve başarılı isimlerinden Gökhan Keser'in, en sevilen şarkılarını seslendireceği akustik konser ile 24 Haziran Cumartesi Günü gerçekleşecek.
 
Forum Bornova'da bütün yaz sürecek canlı müzik etkinlikleri başlıyor
 
Forum Bornova ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşatacak konserlerde So Soul Band, Luz Band ve Grup Kafama Göre birbirinden keyifli parçaları yorumlayacak. Her hafta Salı, Perşembe ve Cuma günleri gerçekleşecek etkinlikler yaz boyunca sürecek. Canlı müziklerin renk katacağı performanslar serisi Ramazan Bayramı'nda da Forum Bornova ziyaretçileri için seslendirilecek.
 
Yaz boyunca devam edecek canlı müzik etkinliklerine tüm müzikseverler davetli.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.