Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.12.2017

Bültene ait dosyalar

PEPEE ve Şila çocuklar için Forum Erzurum'da

Forum Erzurum, 22 - 23 - 24 Aralık tarihlerinde Pepee ve Şila'nın gerçekleştireceği eğlenceli dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Forum Erzurum çocukları eğitici ve eğlenceli dünyasıyla en sevilen çizgi karakter olan Pepee ile buluşturacak. 22 - 23 - 24 Aralık tarihlerinde saat 13:30 – 18:00 seanslarıyla Pepee ve Şila şarkılarla ve oyunlarla dolu gösterilerini Forum Erzurum'da sergileyecek.

Ücretsiz olarak düzenlenecek etkinlikte; çocuklar Pepee ve Şila ile birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme fırsatı yakalayacak.

Forum Erzurum; tüm çocukları ve ebeveynlerini şarkılar ve eğlenceli oyunlarla keyifli bir gün geçirmeye çağırıyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.