Haberler / PayU Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.10.2017

Bültene ait dosyalar

PayU'nun global müşteriler satış yöneticisi Haktan Omaçer oldu
 
Sunduğu birçok ödeme servisiyle e-ticaret sektörünün Türkiye'deki lideri PayU Türkiye'nin global müşteriler satış yöneticiliği görevine Haktan Omaçer getirildi. Omaçer, PayU'nun bünyesindeki uluslararası markalarla işbirliklerinden sorumlu olacak.
 
Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye'nin ilk ödeme servis sağlayıcısı olan PayU Türkiye'nin yeni global müşteriler satış yöneticisi Haktan Omaçer oldu. Omaçer bundan böyle şirketin bünyesindeki uluslararası markalarla yürütülen işbirlikleri ve bu işbirliklerinin geliştirilmesi ile ilgili çalışmalar yürütecek.
 
Haktan Omaçer kimdir?
1979 İstanbul doğumlu olan Haktan Omaçer, Dumlupınar Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur.  Kariyerine HSBC Türkiye'de bireysel pazarlama yönetmen yardımcısı olarak başlayan Omaçer, sonrasında kredi kartı ürün yönetimi departmanında görev aldı. Ardından PayPal Türkiye'de farklı departmanlarda çalışan Omaçer, kariyerine İyzico'da büyük müşterilerden sorumlu satış yöneticisi olarak devam etti. Haktan Omaçer bundan böyle PayU Türkiye'de global müşteriler satış yöneticiliği görevini yürütecek. Hobileri arasında kayak yapmak, kampçılık, trekking ve radyo amatörlüğü (afet haberleşme uzmanlığı) bulunan Omaçer, evlidir.  

  
İlgili Kişi      
Ayşe Ekin Gündüz
ayseg@marjinal.com.tr
Marjinal Porter Novelli                 
0212 219 29 71

 
PayU Türkiye hakkında
Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers'ın bir iştiraki olan PayU, şu an 4 kıtada, 16 ülkede faaliyet gösteriyor. Dünyada 200 binden fazla üye iş yerine 250'den farklı lokal ödeme yöntemi sunan PayU, Türkiye'de 2011 yılının Eylül ayında faaliyet göstermeye başladı ve 6.000'den fazla aktif işletme ile çalışmaktadır. PayU, Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye'nin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır. Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU Türkiye, bir yandan e-ticaret işletmelerinin hizmet kalitesini artırırken, diğer yandan Türkiye'nin önde gelen banka ve lisansör kuruluşlarıyla yaptığı iş birlikleriyle sektöre yenilikçi bir hizmet anlayışı getirmektedir. Detaylı bilgi için: www.payu.com.tr
 

 


  Share  Paylaş
PayU
Hakkında
Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, şu an 4 kıtada, 16 ülkede 2,3 milyar kullanıcıya hizmet sunuyor. PayU, dünyada 250.000’den fazla üye iş yerine yerel ve uluslararası kredi kartı, banka kartı, nakit ödeme, havale, e-cüzdan, teslimatta ödeme, hazır kart, sadakat puanı ve taksit gibi 250’den farklı lokal ödeme yöntemi sunarken bu ödeme çözümlerinde Türk lirası da dahil 25’den fazla para birimi ile işlem yapılabilmektedir. Dünya genelinde 70’i aşkın banka ve 15 finansal kurum ile işbirliği de yapan PayU, Türkiye’de 2011 yılının Eylül ayında faaliyet göstermeye başladı ve 5.000'den fazla aktif işletme ile çalışmaktadır. PayU, ayrıca Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye'nin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır. Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU Türkiye, bir yandan e-ticaret işletmelerinin hizmet kalitesini artırırken diğer yandan Türkiye’nin önde gelen banka ve lisansör kuruluşlarıyla yaptığı iş birlikleriyle sektöre yenilikçi bir hizmet anlayışı getirmektedir. Detaylı bilgi için: