Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.05.2019

Bültene ait dosyalar

Param Forum Mersin Kart kampanyasına rekor ilgi
 
Mersin'in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin'in 250 TL alışverişe anında 50 TL yüklü Param Forum Mersin Kart kazandırdığı özel kampanyası rekor bir ilgiyle sona erdi. 5 Mayıs'a dek sürmesi planlanan stoklarla sınırlı kampanya, Forum Mersin misafirlerinin yoğun ilgisi sayesinde 27 Nisan'da sona erdi.
 
Yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Mersin'in sunduğu özel fırsat, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Param Forum Mersin kampanyası kapsamında, aynı gün içinde, toplamda en fazla iki fişte veya faturada yapılacak 250 TL'lik alışverişler anında 50 TL yüklü hediye kart kazandırıyordu. 5 Mayıs 2019'a dek devam etmesi planlanan stoklarla sınırlı bu özel kampanya, Forum Mersin ziyaretçilerinin yoğun ilgisi sonucu 27 Nisan 2019 Cumartesi günü sona erdi.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.