Haberler / Panasonic Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.07.2017

Bültene ait dosyalar

Panasonic 7/24 iç mekan işaret ekranlarını tanıtıyor  

Panasonic, dijital sinyal için tasarlanan yeni iç mekan ekran paneli ürün serisini piyasaya sürdü.
 
Full HD SF2 ürün serisi, LF8 iç mekan sinyal serisinin yerini alıyor ve LAN üzerinden erişilen, orijinal ekrandaki menü ayarlarıyla girilen değerleri diğer ekranlara kopyalamayı sağlayan, yeni bir veri kopyalama yazılımıyla geliyor.
 
E-LED LCD ekranlar kullanıcıya dört farklı boyutta (43, 49, 55 ve 65 inç) sunuluyor. 450 cd/m2 geniş görüş açılı, IPS panel teknolojisine sahip uyarlanabilir ekranlar, bu açıdan dijital tabela uygulamaları için ideal bir çözüm sağlıyor.
 
Birden çok izleme ve kontrol yazılımının eklenmesi, kullanıcıların tesis içindeki tek bir bilgisayardan ekran ile projektörleri izlemesini ve kontrol etmesini sağlıyor. Aynı anda 2048 cihazın kontrol edilebilmesiyle, kurumsal veya eğitim ortamlarında mükemmel kullanım sağlanıyor.
 
Panasonic Avrupa Pazarlama Müdürü Enrique Robledo cihazla ilgili, “SF2 serisini 24 saat sorunsuz kullanım sağlamak üzere geliştirdik,” dedi ve ekledi: “Panel, oldukça etkileyici renk ve parlaklık seviyeleri sunarken, ürün son derece düşük enerji tüketimi ile 7/24 yüksek seviyeli çalıştırma için mükemmel bir hale geliyor.”
 
Bu ay piyasaya sunulan dayanıklı ekran paneli, yük devretme ve yeniden çalıştırma özellikleri ile sinyal uygulamaları için ek bir yedeklik katmanı oluşturuyor. Bu da ürünü kiralama ve sahneleme için ideal bir hale getiriyor.
 
Ekran ayrıca, yerleşik USB medya oynatıcısı ile birlikte geliyor. Birden çok ekran kurulumunda yönetim kolaylığı sağlayarak senkronize edilmiş bir güç açma/kapama işlevi sunuyor.
 
Panasonic'in Görsel Sistem Çözümleri hakkında daha fazla bilgi için: http://business.panasonic.com.tr/visual-system/   

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
ceylann@marjinal.com.tr 
0212 219 29 71
 
Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) hakkında
 
Panasonic Systems Communications Company Europe (PSCEU) dünyanın öncü teknolojileriyle profesyonellerin çalışma hayatlarını geliştirmeyi ve kurumların verim ve performanslarını yükseltmelerine destek olmayı hedeflemektedir. PSCEU kurumların görüntü, ses ve metinsel verilerden oluşan her tür bilgiyi elde etmelerine, işlemelerine ve iletişimlerini sağlamalarına destek olmaktadır. PSCEU, yaklaşık 350 çalışanı, teknik tasarım deneyimi, küresel proje yönetim becerisi ve Avrupa çağındaki geniş iş ortağı ağıyla faaliyet gösterdiği pazarlarda benzersiz imkânlar sunmaktadır.

PSCEU altı ürün kategorisinden meydana gelmektedir:
 

Uzaktan kamera çözümleri, anahtarlayıcılar, stüdyo kamera çözümleri ve ENG P2 alanlarında kullanıcılara akıcı çalışma ve mükemmel maliyet performansı sağlamak için yüksek kaliteli ürünler ve çözümler sunan Yayın &ProAV ürünleri. Profesyonel dijital video kameraların VariCam serisi, sinema, televizyon, belgesel ve canlı olay çekimlerini onları ideal bir çözüm haline getiren gerçek 4K ve Yüksek Dinamik Aralık (HDR) kapasitesine sahiptir.
  • Profesyonel tarayıcılar, çok işlevli yazıcılar, telefon sistemleri ve SIP terminal cihazlarından oluşan İletişim Çözümleri.
  • Mobil çalışanların üretkenliğini artıran Toughbook dayanıklı dizüstü bilgisayarlar, Toughpad kurumsal tabletler ve elektronik satış noktası (EPOS) sistemlerinden oluşan Bilgisayar Ürün Çözümleri. Panasonic, 2016 yılında dayanıklı ve uzun ömürlü dizüstü bilgisayar satışlarında Panasonic Toughbook ile %67 gelir payı, dayanıklı kurumsal tablet satışlarında Panasonic Toughpad ile %56 gelir payı elde ederek Avrupa çapında pazar lideri olmuştur (VDC Research, Mart 2017).
  • Kullanıcılarına tıp, canlı bilimi, ProAV ya da endüstri uygulamaları sunan Endüstriyel Tıbbi Vizyon. Ürün portföyü, tamamlanmış ve OEM mikro kamera çözümleri sunar. Son kullanıcılar, sistem entregratörleri ve dağıtıcılar geniş ürün çözümleri ve bileşen vizyon teknolojisine sahiptir.
  • Video gözetim kameraları ve kaydediciler, video interkom sistemleri ve davetsiz misafir alarmları sistemlerinden oluşan Güvenlik Çözümleri.
  • Projeksiyon cihazları ve profesyonel görüntüleyicilerden oluşan Görsel Sistem Çözümleri. En geniş Görsel ürün çeşitliliğini sunan Panasonic, Avrupa projeksiyon cihazları pazarında %37,2'lik pazar payıyla lider konumdadır. (Futuresource >5klm (Nisan 2015-Mart 2016 4k ve dijital kamera hariç)
 
Panasonic hakkında
Panasonic Corporation, tüketici elektroniği, konut, otomotiv ve B2B işletmelerindeki müşteriler için çeşitli elektronik teknolojileri ve çözümleriyle bir dünya lideridir. 2018 yılında 100. kuruluş yıldönümünü kutlayan şirket, dünya çapında yaygınlaşarak 495 yan kuruluşu ve 91 bağlı şirketiyle dünya çapında faaliyet göstermektedir. Şirket 31 Mart 2017 tarihinde sona eren mali yıl için 61.711 milyar Euro değerinde net satış açıklamıştır. Bölgesel hatları boyunca inovasyonlarıyla yeni değerlerin peşinde gitme kararlılığına sahip olan Panasonic, müşterileri için daha iyi bir hayat ve daha iyi bir dünya yaratma çabası içerisindedir. Daha fazla bilgi için: http://www.panasonic.com/global

 


  Share  Paylaş
Panasonic
Hakkında
Panasonic Corporation, geniş çaplı tüketici, işletme ve sanayi ihtiyaçları için elektronik ürünlerin geliştirilmesi ve imalatında dünya lideridir. Merkezi Japonya’nın Osaka şehrinde yer alan ve 31 Mart 2009 tarihinde sona eren mali yılda 7.77 trilyon Yen (78.4 milyar ABD doları) konsolide net satış açıklayan şirketin hisseleri Tokyo, Osaka, Nagoya ve New York (NYSE: PC) borsalarında işlem görmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren iş faaliyetleri aracılığıyla toplumlara katkı sunmayı amaçlamış bir marka olan Panasonic, tüm ürünlerinde güvenlik, rahatlık ve ulaşılabilirliği mümkün kılarak tüketicilerin yaşamlarına değer katmayı hedeflemektedir. İnsan yaşamına, sağlık ve güvenliğe, ürün kalitesine, müşteri memnuniyetine ve yeşil teknolojilere verdiği önemle farklılaşan Panasonic vizyonunun temel taşları, nerede ve ne zaman olursa olsun toplumdaki mevcut ağlara katkıda bulunmak ve küresel düzlemde hep birlikte varolmaktır. 29 yıldan bu yana Türkiye’de yer alan bir marka olan Panasonic, 2010 yılında Panasonic Elektronik Satış A.Ş. olarak Türk tüketicilere hızlı ve doğrudan hizmet vermeye başlamıştır.