Haberler / POS A.Ş. Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
02.10.2018

Bültene ait dosyalar

Öztürk Dündar, POS A.Ş.'nin yeni Çözüm Ortakları Müdürü olarak atandı
 
20 yıldır POS A.Ş. ekibinin vazgeçilmez bir parçası olan Öztürk Dündar, 01 Ekim 2018 itibari ile  POS A.Ş.'de yeni Çözüm Ortakları Müdürü olarak atandı.
 
25 yıldır perakende sektöründe yer alan farklı segmentlerdeki perakendeciler için POS yazarkasa donanım ve yazılım ürünleri sunan POS A.Ş., yeni Çözüm Ortakları Müdürü'nü Öztürk Dündar olarak belirledi. Üniversite eğitimini 1992 yılında Gazi Üniversitesi'nin İşletme Bölümü'nde tamamlayan Öztürk Dündar, 1998 yılında POS A.Ş.'de Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmaya başladı. 2011 yılından itibaren POS A.Ş.'de Danışman Müşteri Temsilcisi olarak görev yapan Dündar, yeni görevini profesyonel kariyerini sonlandıran Gülçin Özgül'den devraldı.
 
Öztürk Dündar kimdir?
1993'te Ulukom Bilgisayar Yazılım Donanım A.Ş.'de iş hayatına başlayan Dündar, 1998'te POS A.Ş. bünyesine katıldı. Burada Satış ve Pazarlama Departmanı'nda Danışman Müşteri Temsilcisi olarak görev yapan Dündar, Türkiye'nin en büyük perakende markalarıyla gerçekleşen satış işlemlerinde aktif rol oynadı. Öztürk Dündar, 01 Ekim 2018 tarihi itibariyle POS A.Ş.'nin Çözüm Ortakları Müdürü görevini üstlendi.
 
İlgili Kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli
nevrac@marjinal.com.tr
 
POS A.Ş. hakkında
POS A.Ş., perakende sektöründe yer alan farklı segmentteki perakendeciler için POS yazarkasa donanım ve yazılım ürünleri, kuruluş, destek, proje yönetimi, danışmanlık ve bakım hizmetleri kapsamında uçtan uca çözümler sunmaktadır. POS A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan mağazacılık ön ofis yazılımı olan Genius uygulamaları, POS yazarkasa donanımları üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında uluslararası müşterilerde olmak üzere pek çok perakendeci tarafından kullanılmaktadır. POS A.Ş. 1993 yılında POS Perakende Otomasyon Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. IBM Türk Ltd.Şti. ve Aytaş A.Ş. ortaklığı ile kurulmuştur. Nisan 2012'de Toshiba TEC'in IBM Perakende Çözümler ve Hizmetler grubunu satın alacağını duyurmasının ardından Ağustos 2012'de ilk grup ülkelerin yeni kurulan Toshiba Global Commerce Solutions'a geçişi gerçekleşmiştir. 30 Eylül 2012 itibarıyla ikinci grup ülkelerle birlikte Türkiye de geçişini tamamlamıştır. Böylece, aynı organizasyon yapısı ve unvanı korunarak, POS A.Ş.'nin hisseleri IBM'den Toshiba Global Commerce Solutions'a devrolmuştur.
 


  Share  Paylaş
POS A.Ş.
Hakkında
POS A.Ş., perakende sektöründe yer alan farklı segmentteki perakendeciler için POS yazarkasa donanım ve yazılım ürünleri, kuruluş, destek, proje yönetimi, danışmanlık ve bakım hizmetleri kapsamında uçtan uca çözümler sunmaktadır. POS A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan mağazacılık ön ofis yazılımı olan Genius uygulamaları, POS yazarkasa donanımları üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında uluslararası müşterilerde olmak üzere pek çok perakendeci tarafından kullanılmaktadır. POS A.Ş. 1993 yılında POS Perakende Otomasyon Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. IBM Türk Ltd.Şti. ve Aytaş A.Ş. ortaklığı ile kurulmuştur. Nisan 2012’de Toshiba TEC’in IBM Perakende Çözümler ve Hizmetler grubunu satın alacağını duyurmasının ardından Ağustos 2012’de ilk grup ülkelerin yeni kurulan Toshiba Global Commerce Solutions’a geçişi gerçekleşmiştir. 30 Eylül 2012 itibarıyla ikinci grup ülkelerle birlikte Türkiye de geçişini tamamlamıştır. Böylece, aynı organizasyon yapısı ve unvanı korunarak, POS A.Ş.’nin hisseleri IBM’den Toshiba Global Commerce Solutions’a devrolmuştur.