Haberler / ininal Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.09.2017

Bültene ait dosyalar

Oyunun hakimi ininal GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı'nda

 Oyun dünyasının kalbi bu yıl 14-17 Eylül tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde atıyor. Oyuncuların en sevdikleri ödeme yöntemi ininal, GameX 2017'de yerini alıyor.

Günümüzde en hızlı büyüyen sektörlerden biri olan dijital oyun sektörünün en önemli buluşmalarından biri GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı 14-17 Eylül tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. Oyun tutkunları için ön ödemeli kartlar ve mobil cüzdan servisiyle finansal hizmetler sunan ininal da fuar kapsamında Joygame, Tencent ve Crytek gibi partnerleriyle ödüllü turnuvalar ve etkinlikler düzenleyecek.

ininal standını ziyaret edenleri GameX'e özel muhteşem bir Batman cosplay ile birlikte sunulacak olan, karaktere özgü tasarıma sahip Arena of Valor oyun konseptli ininal kartlar bekliyor olacak. Ayrıca ininal standında Joygame'in en popüler oyunu Wolfteam ile ilgili turnuvalar da düzenlenecek ve yeni çıkan Wolfteam VIP kartın lansmanı yapılacak. Crytek de VR Uygulamaları ile fuara renk katacak. Fuar kapsamında on binlerce ininal kart, oyun tutkunlarına dağıtılarak bu kartları aktif eden ziyaretçilere çekilişle sürpriz ödüller verilecek. #OyununHakimi konsepti ile daha birçok etkinlik düzenleyecek olan ininal, fuar süresince kullanıcılarına sunduğu özel kampanyalarla oyun tutkunlarının ilk tercihi olmaya devam edecek.

ininal'ın CEO'su Ömer Suner, GameX hakkında konuştu:
“Oyun ve eğlence dünyasının lider firmalarının yer aldığı GameX'de bu yıl biz de yerimizi aldık. Oyun sektörünün muazzam büyüme oranları ve Türkiye'deki milyonlarca oyun tutkunu bizi de bu dünya için yeni nesil çözümler üretmeye yönlendirdi.  Bu sektörde Tencent Games, Joygame gibi lider konumda olan markalarla ile çalışmaktan ve oyun tutkunlarına avantajlı ödeme programları sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

ininal hakkında
Yeni nesil ödeme platformu ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kurulmuştur. 10.000'den fazla noktada (Migros, Bimeks, D&R, Teknosa, seçkin gazete bayileri, Vatan Bilgisayar ve PTT) MasterCard ön ödemeli kartı ve ininal mobil cüzdan uygulamasını tüketicilere sunmaktadır. ininal kullanıcıları, hesaplarına veya kartlarına 10.000'den fazla perakende ve ATM noktalarından bakiye yükleyebilir ve yükledikleri bakiyeleri dünyadaki bütün fiziki ve sanal alışveriş noktalarında harcayabilir. ininal, kurumsal müşterilerine özel platformlar geliştirmekte ve ortak markalı kartlar sunmaktadır. Ödeme platformu ve kartları ile, kurumsal müşterilerine toplu ödeme ve masraf takip sistemi sunmaktadır. Düşük maliyetli, basit ve güvenilir finansal servisleri sunan ininal Cüzdan uygulaması ve ininal MasterCard'ları yüzbinlerce kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır.
https://www.ininal.com/
 


  Share  Paylaş
ininal
Hakkında
Yeni nesil ödeme platformu ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kurulmuştur. 10.000'den fazla noktada (Migros, PTT, D&R, Teknosa, seçkin gazete bayileri, Vatan Bilgisayar ve Bimeks) MasterCard ön ödemeli kartı ve ininal mobil cüzdan uygulamasını tüketicilere sunmaktadır. ininal kullanıcıları, hesaplarına veya kartlarına 10.000'den fazla perakende ve ATM noktalarından bakiye yükleyebilir ve yükledikleri bakiyeleri dünyadaki bütün fiziki ve sanal alışveriş noktalarında harcayabilir. ininal, kurumsal müşterilerine özel platformlar geliştirmekte ve ortak markalı kartlar sunmaktadır. Ödeme platformu ve kartları ile, kurumsal müşterilerine toplu ödeme ve masraf takip sistemi sunmaktadır. Düşük maliyetli, basit ve güvenilir finansal servisleri sunan ininal Cüzdan uygulaması ve ininal MasterCard'ları yüzbinlerce kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. https://www.ininal.com