Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.01.2019

Bültene ait dosyalar

Oyun dünyası ikinci kez Forum İstanbul'da buluşacak
 
23 – 27 Ocak tarihleri arasında Forum İstanbul'da gerçekleştirilecek Gaming Forum 2 etkinliği, oyun dünyasını ikinci kez aynı çatı altında buluşturacak. 5.000 TL ödüllü Cosplay yarışması, yalnızca en cesurların geçebileceği benzersiz sanal gerçeklik deneyim alanları ve turnuvalar sunan, oyun dünyasının ünlü isimlerinin katılımıyla gerçekleştirilecek Gaming Forum, dijital ve interaktif oyunlara gönül verenleri bekliyor!
 
Alışveriş deneyimini yeniden tanımlayan Forum İstanbul, 23 – 27 Ocak 2019 tarihleri arasında kapılarını en sevilen oyunlarla oyuncuların yanı sıra ödüllü turnuvalarda iddialı olan herkese açıyor. Bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek Gaming Forum etkinliği kapsamında her yaştan oyun severin yanı sıra Necati ”Zeonnn” Akçay, Ferit “Wtcnn” Karakaya, Cantuğ “Unlost” Özsoy ve Berke ”Thaldrin” Demir gibi oyun dünyasının ünlü isimleri de Forum İstanbul'da buluşacak.
 
“Bi'başka oyuna hazır ol” sloganıyla düzenlenen Gaming Forum 2 kapsamında Forum İstanbul'un büyük küçük tüm ziyaretçilerinin ilgisini çekecek unutulmaz deneyim alanları hazırlanıyor. Gerçek bir top havuzuna girecek minik ziyaretçileri, havuzun çevresini saran dijital duvarlardaki objeleri vurmaya çalışacakları unutulmaz bir oyun bekliyor. Yetişkinler için de nefes kesen bir sanal gerçeklik deneyimi hazırlayan Forum İstanbul, en cesur ziyaretçilerini bu özel alana davet ediyor. Forum İstanbul Gaming Forum 2 kapsamında katılımcılar ayrıca CS:GO, Fortnite, PUBG, FIFA19 gibi oyunları deneyimleme ve turnuvalarda yarışma imkanı bulacak.

En iyi Cosplay'e Forum İstanbul'dan tam 5.000 TL hediye!
Gaming Forum 2 kapsamında “çeşitli aksesuarlar ve kostümler kullanılarak anime ve manga, film, oyun ve kitap karakterlerinin taklit edildiği kostüm ve performans sanatı” anlamına gelen Cosplay alanında bir yarışma düzenleyen Forum İstanbul, en iyi Cosplay'e tam 5.000 TL ödül verecek. 27 Ocak 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek finalde birinciyi belirleyecek jüri, yine alanında öncü isimlerden oluşuyor: Enhar Güreşçi, Melodi Kızılgün ve Eda Karadoğan.
 
Konuyla ilgili konuşan alışveriş merkezi müdürü Tuğrul Cömert şunları söyledi:  “Gaming Forum'u geçen yıl hayata geçirdiğimizde amacımız oyun dünyası için geleneksel bir buluşma ve deneyim imkânı yaratmaktı. İkinci yılımızda geldiğimiz noktadan çok mutluyuz. Türkiye, dünyada oyun oynamayı en çok seven ülkelerden biri ve etkinliğimizin gördüğü ilgi de bunun somut bir yansıması. Gaming Forum'un, zaman içinde oyun dünyasının önemli etkinliklerinden biri olmasını hedefliyoruz. Katılımcıların oyuna geldiği, hoşça vakit geçireceği ve yeni oyun ve teknolojileri deneyimleyeceği bu etkinliğe herkesi bekliyoruz.''
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
 0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumistanbul.com.tr
https://www.facebook.com/istanbulforum  
https://instagram.com/forum_istanbul   
https://twitter.com/forum_istanbul  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
Forum İstanbul Hakkında:
İstanbul Bayrampaşa'da toplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Forum İstanbul 176.245 metrekare kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası 286 markası ile yalnız Türkiye'nin değil Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri. Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisi, sanat eserleriyle de İstanbul'da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında konumlanması, yeni metro hatları üzerinde olması, Atatürk Havalimanı'na sadece 25 dk'da ulaşılabilir olması ile, sadece İstanbullulara değil, İstanbul'u ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunuyor.
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.