Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.11.2017

Bültene ait dosyalar

 Oscar adayı Ayla'nın oyuncuları Forum Kapadokya'da hayranlarıyla buluştu
 
Nevşehir'in ilk alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kapadokya, misafirlerine sunduğu kültür sanat etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Son günlerin popüler sinema filmlerinden Ayla'nın oyuncuları, Forum Kapadokya'da hayranlarıyla buluştu.
 

14 Kasım 2017 Salı günü Forum Kapadokya'da gerçekleştirilen etkinlikte, Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nin öğrencileriyle buluşan Ayla filmi oyuncuları ve yönetmeni, sinemaseverle bir araya geldi. 90. Oscar ödüllerinde aday olan Türk filmi Ayla'nın yönetmeni Can Ulkay, ünlü oyuncular İsmail Hacıoğlu, Gözde Sinem Uslu, Mustafa İlber Gürtunca, Sabri Toygan Avanoğlu, Arzu Mildan, Meral Çetinkaya ve Mehmet Esen hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.
 
Film gösterimi öncesi hayranlarıyla fotoğraf çektiren oyuncular, kısa bir konuşması sonrası ziyaretçilerle birlikte filmi izledi. 90.Oscar ödüllerinde aday olan Ayla filmini oyuncularla birlikte izleme fırsatı bulan ziyaretçiler, çıkışta da yoğun ilgi gösterdi.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.