Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.10.2018

Bültene ait dosyalar

Op. Dr. Özgür Kaya Forum Çamlık'ta soruları yanıtlayacak

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, meme kanseri farkındalık çalışmaları kapsamında özel bir söyleşiye ev sahipliği yapacak. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi işbirliğiyle 27 Ekim günü gerçekleştirilecek söyleşi etkinliğinde meme kanseri konusu masaya yatırılacak.

Forum Çamlık, meme kanseri farkındalık ayı olarak bilinen ekim ayında, konuya ilişkin pek çok sorunun yanıtını verecek özel bir etkinlik düzenliyor. 27 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 16.00'da başlayacak söyleşide, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nden Op. Dr. Özgür Kaya, Forum Çamlık ziyaretçilerinin sorularını yanıtlayacak.

Meme kanseriyle ilgili farkındalık yaratmak adına, başta erken teşhisin önemi olmak üzere pek çok konuda bilgi paylaşımı yapılacak söyleşiye katılmak isteyen herkes, Forum Çamlık'a davetli.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.