Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.04.2017

Bültene ait dosyalar

ÖNEMLİ DÜZELTME: TARİH GÜNCELLEME


Forum Çamlık AVM'de yapılacak "DEFSAD Forum Çamlık 1. Uluslararası Fotoğraf Yarışması"nın sergisinin açılış tarihi bir önceki davetimizde sehven 6 Nisan 2017 (Bugün) olarak verilmiştir.

Serginin açılışı 7 Nisan 2017 Cuma günü yine Forum Çamlık AVM'de 18:30'da gerçekleşecektir. Karışıklıktan ötürü üzüntülerimizi bildirir, sizi aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.Denizli'nin ilk uluslararası fotoğraf yarışmasının ödüllü fotoğrafları Forum Çamlık'ta sergileniyor

 
Denizli'nin yaşam merkezi Forum Çamlık'ın Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği (DEFSAD) iş birliğiyle düzenlediği "DEFSAD Forum Çamlık 1. Uluslararası Fotoğraf Yarışması"nın ödüllü eserleri sergilenmeye başlıyor.
 
Şehrin buluşma noktası Forum Çamlık'ın Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği (DEFSAD) iş birliği ile düzenlediği DEFSAD Forum Çamlık 1. Uluslararası Fotoğraf Yarışması'nın ödüllü eserleri, 7 – 16 Nisan 2017 tarihleri arasında ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Forum Çamlık herkesi, 7 Nisan 2017 Cuma günü saat 18.30'da 1. katta gerçekleştirilecek sergi açılışına bekliyor.
 
Geçtiğimiz yıl Ekim ayında başlayan, saygın fotoğraf sanatı kulübü DEFSAD işbirliğiyle Denizli'nin ilk uluslararası fotoğraf yarışmasını olarak gerçekleştirilen organizasyona, 43 ülkeden 238 yarışmacı katılmıştı. Toplam 3465 fotoğrafın alışveriş, doğa, serbest renkli, serbest siyah beyaz, baskı renkli ve baskı siyah beyaz olmak üzere altı kategoride yarıştığı uluslararası etkinlik kapsamında 2017 Şubat ayındaki finalde 219 adet ödül sahiplerini bulmuştu.
 

 
İlgili Kişi:
Deniz Esin
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
denize@marjinal.com.tr

 
http://www.forumcamlik.com/
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
DEFSAD Hakkında 
2007 yılında kurulan DEFSAD, kurulduğu günden bu yana Denizli'de fotoğraf sanatına gönül verenlerin bir araya geldiği, haftalık fotoğraf sunumları, etkinlikleri, söyleşileri, sergileri, gezileri ve fotoğraf eğitimleri ile Denizli'nin sanatsal ve kültürel bütünlüğüne katkı yapan, içinde ulusal ve uluslararası başarıya sahip birçok başarılı fotoğraf sanatçısı barındıran, destekçileri ile birlikte 2 foto maraton ve 2 ulusal yarışma düzenlemiş olan ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) ye üye olan, aktif ve başarılı bir dernektir.

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.