Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.09.2017

Bültene ait dosyalar

Okul öncesi Gordion Game Fest ile eğlenceye var mısın?

Tatil biterken eğlencenin sonu gelmiyor! Ankara'nın önde gelen alışveriş merkezi Gordion AVM, okula dönüş zilleri çalarken küçük büyük herkesi dijital oyun platformuna çağırıyor.
 
Alışverişin yanı sıra Ankaralıların sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek için buluşma noktası olan Gordion AVM, okula dönüş dönemi kapsamında çok renkli bir etkinlik düzenliyor. 6 adet dijital oyun platformunun yer aldığı Gordion Game Fest kapsamında hem çocuklar hem de yetişkinler oyun platformlarından ücretsiz olarak yararlanabilecek ve birbirinden eğlenceli oyunlarla güzel vakit geçirecek.  

9-17 Eylül tarihlerinde düzenlenen etkinlik, 13:00 – 21:00 saatleri arasında 9 gün boyunca devam edecek. Gordion AVM oyun tutkunu herkesi oyun festivaline bekliyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.