Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.11.2018

Bültene ait dosyalar

Öğretmenlerine el emeği bir hediye vermek isteyen tüm çocuklar, Forum Çamlık'a davetli!

Denizli'nin çekim merkezi Forum Çamlık, Raşit Özkardeş Ortaokulu ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında minik misafirlerine özel bir atölye çalışması sunacak. Öğretmenler Günü'ne özel düzenlenen ebru atölyesinde minikler, el emeği hediyelerini öğretmenleri için hazırlayacak.
 
Denizlilerin ve çevre illerin buluşma noktası Forum Çamlık, tüm çocukları ve ailelerini Öğretmenler Günü kapsamında gerçekleştireceği atölye ve sergi çalışmalarına davet ediyor.

Forum Çamlık, 23 – 26 Kasım 2018 tarihleri arasında özel bir sergiye ev sahipliği yapacak. Raşit Özkardeş Ortaokulu'nun bağış projesi kapsamında temas ettiği okullardaki öğrenciler tarafından yapılan resimler ve yazılan şiirler, Forum Çamlık'taki sergide ziyaretçilerle buluşacak.

Raşit Özkardeş Ortaokulu öğretmenleri tarafından 24 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 14.00 – 16.00 arasında gerçekleştirilecek ebru atölyesi ise 10 – 15 yaş arasındaki tüm çocukların katılımına açık olacak. Atölyeye katılan minikler, el emeği hediyelerini öğretmenleri için hazırlayacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.