Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.05.2017

Bültene ait dosyalar

Nisan ayının “bi'başka blogger”ı belli oldu, sizin de yıldızınız Forum İstanbul'da parlayabilir!
 
Forum İstanbul'un, şehrin sokak modası trendlerini belirlediği “Street Fashion İstanbul” projesinin nisan ayı kazananı belli oldu. “Sokak modasının nabzını en iyi ben tutarım” diyen herkesin katılımına açık projeye www.streetfashionistanbul.com adresinde kendi blog sayfasını oluşturarak katılan Nur Tepeli, cemiyet hayatının en şık isimlerinden biri olan jüri üyesi Gülay Kamaz tarafından nisan ayı birincisi seçildi. Yarışmanın mayıs ayı jürisi ise Emre Ertürk olacak.
 
Forum İstanbul tarafından şehrin sokak modası trendlerinin belirleneceği “Street Fashion İstanbul” projesinin nisan ayı birincisi Nur Tepeli olarak açıklandı. Cemiyette şıklığıyla ünlü stil danışmanı Gülay Kamaz tarafından seçilen Tepeli, 1.000 TL'lik hediye çekine sahip oldu. Tepeli, yarışmanın nisan jürisi Gülay Kamaz ve mayıs jürisi Emre Ertürk'le Forum İstanbul'da buluşarak hediye çekini teslim aldı.
 
Forum İstanbul, “sokak modasının nabzını en iyi ben tutarım” diyen ve moda dünyasında yıldızını parlatmak isteyen herkesi  www.streetfashionistanbul.com  adresinde kendi blog sayfasını oluşturmaya, sokak modasına dair içerikler hazırlamaya ve bir sonraki ayın birinciliği için yarışarak “bi'başka blogger olmaya” davet ediyor.
 
Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri hakkında konuşan nisan ayı jüri üyesi Gülay Kamaz:  “Aslına bakarsanız ben ve benim jenerasyonum tarafından biraz zor kabul edilen bir mecra oldu. Fakat daha sonra yeni trendleri, sokak modasını ve ilgimi çeken daha birçok şeyi buradan çok hızlı bir şekilde takip edip ulaşabildiğimi gördükçe ilgim daha da arttı. Şimdi sıkı bir sosyal medya kullanıcısıyım” dedi.
 
Çabuk tüketim çağında yaşadığımızı ve sosyal medyanın da bunda payı olduğunu söyleyen Kamaz, “Aniden parlayıp, aynı hızla sönen birçok sosyal medya ünlüsü var. Bence her işte olduğu gibi sosyal medyada kalıcı olmak için doğal olmak gerekli. Yapmacık şeyler ilk başta ilgi çekse de insanlar o şeylerin doğal olmadığını anladıklarını zaman sizden uzaklaşıyorlar. Ben bunun örneğini çok yaşadım. Forum İstanbul ile bu projede yer almak istememin en büyük nedenlerinden biri de bu doğallık. Orda da savunduğum o doğallık olduğunu düşünüyorum çünkü insanlar daha doğal sırf bir yerlerde çıkmak için değil kendi keyifleri için giyinen insanlar ve onların içerisinden asıl şıklıklar çıkıyor, onların seçimlerini takip etmek, onlarla bir proje yapmak gerçekten beni çok heyecanlandırdı” dedi.
 
Forum İstanbul Street Fashion İstanbul Projesi Hakkında
“Street Fashion İstanbul”a katılanları hediye çeklerinden ünlü moda tasarımcılarıyla tanışmaya kadar farklı ödüller bekliyor. Yarışmanın nisan ayı jürisi ise ünlü stil danışmanı Gülay Kamaz olarak açıklandı. Önümüzdeki aylarda ise jüri koltuğunda oturacak isimlerden bazıları şöyle sıralanıyor: Deniz Berdan, Siren Ertan, Emre Ertürk.
 
Zengin marka karmasıyla Avrupa'nın en büyük ve gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul'da, nisan ayından itibaren Avrupa'da son dönemin en popüler moda trendleri arasında gösterilen sokak modasının rüzgarı esiyor. “Bi'başka blogger olmaya var mısınız?” sloganıyla yola çıkan “Street Fashion İstanbul” projesiyle sokak modasında iddialı herkes blogger olma fırsatı yakalıyor.
 
Yarışmaya katılmak isteyenlerin Forum İstanbul'daki tüm mağazalardan yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerin ardından Forum İstanbul Danışma Masası'ndan katılım kodu almaları ve www.streetfashionistanbul.com adresine girip profillerini oluşturmaları yeterli.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumistanbul.com.tr
https://www.facebook.com/istanbulforum
https://instagram.com/forum_istanbul
https://twitter.com/forum_istanbul
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 
Forum İstanbul Hakkında:
İstanbul Bayrampaşa'da toplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Forum İstanbul 176.245 metrekare kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası 286 markası ile yalnız Türkiye'nin değil Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri. Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisi, sanat eserleriyle de İstanbul'da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında konumlanması, yeni metro hatları üzerinde olması, Atatürk Havalimanı'na sadece 25 dk'da ulaşılabilir olması ile, sadece İstanbullulara değil, İstanbul'u ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunuyor.


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.