Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.06.2017

Bültene ait dosyalar

Nevşehir'in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kapadokya'nın zengin içerikli Ramazan programı sona erdi
 
Şehrin ilk alışveriş merkezi Forum Kapadokya, Ramazan ayı boyunca eğlenceli etkinliklerle tüm bölgenin ilgisini çekecek bir program sundu.
 
 “Senin için Eğlence” sloganıyla hizmet veren Forum Kapadokya'da hafta sonları Ramazan boyunca dolu dolu geçti. Forum Kapadokya misafirleri, her cuma günü fasılla buluşurken cumartesi günleri de Yetenek Sizsiniz yarışmasından tanınan Cambaz Mithat Show'la eğlenceli saatler yaşadı.
 
Ayrıca her pazar günü ödüllü yarışmalar da düzenleyen Forum Kapadokya, ziyaretçilerine alışverişlerini yaparken kazanmanın keyfini de yaşattı. Düzenlediği etkinlik ve kampanyalar ile hem şehrin hem de çevre illerin cazibe merkezi haline gelen Forum Kapadokya, Ramazan ayı boyunca ailesi ve arkadaşlarıyla neşeli vakit geçirmek isteyen tüm Nevşehirlilerin uğrak adresi oldu.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  
 
www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.