Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.11.2018

Bültene ait dosyalar

Mutfak ürünlerinde büyük indirim şenliği Forum Çamlık'ta!
 
Denizli'nin çekim merkezi Forum Çamlık'ta 17-18 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek indirim şenliği, pek çok ünlü markanın seçkin mutfak ürünlerini cazip fiyatlarla ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.
 
Denizlilerin ve çevre illerin buluşma noktası Forum Çamlık'ta 17-18 Kasım 2018 Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek indirim şenliği, Bernardo, Gallery Crystal, Krc, Mudo, Schafer ve Tefal markalarının seçkin ürünlerini benzersiz fırsatlarla ziyaretçilerle buluşturacak.

Markaların yalnızca Forum Çamlık mağazalarında geçerli olacak benzersiz fırsatlarından ve cazip indirimlerinden faydalanmak isteyenler, bu hafta sonu mutfak şenliğine davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.