Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.08.2018

Bültene ait dosyalar

Musa Göçmen'in benzersiz gösterisi 30 Ağustos şerefine Gordion misafirleriyle buluşuyor!
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda tüm ziyaretçilerine Musa Göçmen'in benzersiz gösterisini armağan ediyor! Göçmen ve orkestrası, Zafer Bayramı'nın coşkusuna yakışır çoksesli gösterilerini 30 Ağustos 2018 Perşembe günü Gordion AVM'de sahneleyecek.
 
Bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın coşkusunu ünlü besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen ile taçlandıran Gordion AVM, ziyaretçileri için benzersiz bir bayram kutlaması hazırladı. 30 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 15:00'te Musa Göçmen ve orkestrası tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecek çoksesli ve interaktif canlı performans için küçük büyük herkes, Gordion'a davetli!
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.