Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
31.08.2018

Bültene ait dosyalar

Musa Göçmen'in benzersiz gösterisi 30 Ağustos şerefine Gordion misafirleriyle buluştu!
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda tüm ziyaretçilerine, bugüne dek yüzün üzerinde ülkede başarılı performanslar sergileyen Musa Göçmen'in benzersiz gösterisini armağan etti! Göçmen ve orkestrası, Zafer Bayramı'nın coşkusuna yakışır çoksesli gösterisini 30 Ağustos 2018 Perşembe günü Gordion AVM'de sahneledi.
 
Bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın coşkusunu ünlü besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen ile taçlandıran Gordion AVM, ziyaretçileri için benzersiz bir bayram kutlaması hazırladı. 30 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 15:00'te Musa Göçmen ve orkestrası tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilen çoksesli ve interaktif canlı performansta küçük büyük herkes, Gordion'da Zafer Bayramı'nı coşkuyla kutladı. Konser boyunca coşkulu kalabalık, tüm çalınan şarkı ve marşlarda orkestraya eşlik etti. Orkestra şefi Musa Göçmen, konser sonrasında seyircilerin yanına gelerek final şarkısını birlikte söyledi. Seyirciler arasından seçilen on kişi, orkestra eşliğinde İstiklal Marşı'nın on kıtasını şiir olarak coşkuyla okudu.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.