Haberler / Commencis Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.11.2016

Bültene ait dosyalar

Monitise'dan Manisa'ya modern teknoloji sınıfı
 
Mobil ve dijital teknolojiler alanında dünya liderleri arasında yer alan Monitise, yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Manisa'da bulunan Hacıhaliller Şehit Hikmet Onan İlkokulu'nda modern bir teknoloji sınıfı açtı.
 
İzmir limanına yakınlığını bir avantaja çevirerek tarım şehrinden endüstriyel bir şehre dönüşümün en başarılı örneklerinden biri olan Manisa'da kurulan teknolojisi sınıfı sayesinde Monitise, öğrencilerin en modern imkanlar ile teknoloji eğitimi alarak başta bölge olmak üzere Türkiye'ye büyük bir değer katmalarının önünü açmayı hedefliyor.
 
Yapımı için tüm giderlerin Monitise çalışanları tarafından karşılandığı teknoloji sınıfında 30 adet bilgisayar, ağ yazıcı, ayrıca güvenlik kamera sistemi de yer alıyor. Bu sistemlerin kurulması için tüm altyapısal çalışmalar da Monitise ekibince karşılandı.
 
Bu teknoloji sınıfı haricinde Monitise ayrıca okuldaki 330 çocuğa okuma kitapları ve 3 koli kırtasiye malzemesi de hediye etti. 
 
Monitise Hakkında
Monitise plc (LSE: MONI) dijital dönüşüm ile markaları güçlendiren bir dijital teknoloji firması olup sunduğu uçtan uca dijital çözümler ve pazara girmeye hazır inovasyonlarıyla işletmelerin büyümesini sağlamayı amaçlamaktadır. Çatısı altında bulunan dijital tasarım stüdyosu ve yazılım evinde yenilikçi ürünler üzerinde çalışan firma, bu yaratıcı tasarımları kaliteli mühendislik ile buluşturarak, kazandıran dijital stratejiler ile anahtar teslim ürünler sunuyor. www.monitise.com
 
 
İlgili Kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli           
0212 219 29 71
nevrac@marjinal.com.tr
 


  Share  Paylaş
Commencis
Hakkında
...