Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.08.2017

Bültene ait dosyalar

Moda 7/24 cebinizde

Moda kategorisinde en beğenilen uygulama seçilen Morhipo App, 5.000'den fazla markanın hem sezon hem de kampanyalı ürünlerini iOS ve Android kullanıcılarına 7 gün 24 saat sunuyor. “Barkod ile arama”, “Kapıda Ödeme” ve “Tıkla-Gel” gibi özellikleriyle benzerlerinden ayrılan uygulama, iOS'ta ayda 60 milyon, Androidde ise aylık 80 milyon görüntüleme rakamına ulaşıyor.

Morhipo.com, modaseverleri yeni sezon ve kampanyalı ürünlerle buluşturmaya mobil dünyada da devam ediyor. İnternetten alışveriş deneyimini IOS ve Android işletim sistemlerinde de 7/24 ulaşılabilir hale getiren Morhipo.com, geliştirdiği Morhipo App uygulaması ile 5 milyondan fazla indirme rakamına ulaştı.
MMA Türkiye ve Digital Age Dergisi'nin yılın mobil uygulamaları yarışmasında moda kategorisinde iki yıl üst üste birinci olan uygulama, kolay ve hızlı ürün arama, teslimat ve ödeme, favorilere ekleme ve bilgilendirme altyapılarıyla iOS'ta yüzde 100, Android'de ise yüzde 99+ oranda müşteri memnuniyetine sahip. Uygulama iOS kullanıcıları tarafından aylık 60 milyon görüntülemeye, Android kullanıcıları tarafından ise 80 milyon görüntülemeye ulaştı.

Kolay ve hızlı ürün arama
Uygulama, Hızlı Arama özelliğiyle aranılan ürünlere hızla ulaşılmasını sağlarken, kullanıcılar için sezon ve kampanya kurguları altında kolay erişilebilir filtreler sunuyor. Sesli Arama özelliğiyle ise aramalar sesli komut sistemiyle yapılıyor.
Favori Listesi, kullanıcıların ilgilendikleri ürünleri takip etmelerini sağlarken Universal Links ile internetten ve Morhipo.com'dan yapılan aramalar doğrudan uygulamanın sayfasına aktarılıyor.
“Barkod ile Arama” sistemiyle benzerlerinden ayrılan uygulama, bu özelliğiyle kullanıcılara herhangi bir mağazada beğendikleri ürünlere siteden ulaşıp ulaşamayacaklarını öğrenme imkânı sağlıyor. Barkod arama özelliği sayesinde, aranılan ürün sitede mevcut ise kullanıcılar ürünün sayfasına yönlendiriliyor. Bu aşamada ürünün fiyat karşılaştırılması da yapılabiliyor.
Push Notifications özelliğiyle ise kullanıcıya hem genel hem kişiye/duruma özel bildirimler ulaşıyor.

Güvenilir teslimat ve ödeme imkânları
Uygulama, farklı ödeme imkânlarıyla da hız ve güvenlik özelliklerini ön plana çıkarıyor. Ödemeler kredi kartı veya banka kartının yanı sıra Kapıda Ödeme ve BKM Express seçenekleriyle gerçekleştirilebiliyor.
Uygulamada, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir markalar koalisyonu olan Hopi'nin kampanyaları da geçerli oluyor. Kullanıcılar yaptıkları alışverişlerde, Hopi kampanyalarına katılıp “Paracık” harcayabiliyor.
Tıkla-Gel özelliğiyle kullanıcılar, siteden satın aldıkları ürünleri ücretsiz kargo avantajıyla uygun Boyner ve YKM mağazalarından teslim alabiliyor, ürünleri yine bu mağazalarda değiştirip iade edebiliyor.

Apple'ın iOS uygulamasını özel olarak seçtiği ve tüm Apple mağazalarındaki cihazlara örnek e-ticaret uygulaması olarak yüklediği uygulamada, kullanıcı yorumları sürekli takip ediliyor ve kullanıcıların kolayca geri bildirim yapabilmesi için pratik ekranlar bulunuyor.

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71 / esras@marjinal.com.tr
 
Morhipo.com hakkında
Boyner Grup güvencesi ile Türkiye'de ilk kez yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir araya getiren Morhipo.com, her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranları ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor, “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla hareket eden Morhipo.com 3D Secure gibi güvenlik sistemlerinin yanı sıra internet üzerindeki işlemleri şifreleyerek tüketicilerin gizliliğini maksimum seviyeye çıkaran Full SSL teknolojisi ile üyelerine güvenli alışveriş keyfi yaşatıyor. Yeni Sezon bölümünde mağazalarla aynı zamanda yüz binlerce sezon ürününü üyelerine sunan morhipo.com, Özel İndirim Kulübü bölümünde ise her gün yüzde 90'a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak kampanyaları üyeleriyle buluşturuyor. www.morhipo.com

 


  Share  Paylaş
Morhipo.com
Hakkında
Türkiye’de ilk kez yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir araya getiren morhipo.com, her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği, çok yüksek indirim oranları ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor. Yeni Sezon bölümünde mağazalarla aynı zamanda binlerce sezon ürününü üyelerine sunan morhipo.com, Özel İndirim Kulübü bölümünde ise her gün yüzde 90’a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak kampanyaları üyeleriyle buluşturuyor. ‘Koşulsuz Müşteri Mutluluğu’ anlayışıyla üyelerine güvenli bir alışveriş keyfi yaşatan morhipo.com, müşterilerinin talebi halinde bir ay süreyle koşulsuz iade kabul ediyor ve kargo ücretini üstleniyor.