Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.03.2018

Bültene ait dosyalar

Mirgün Cabas'la Kadınlar Günü söyleşisi keyifli anlara sahne oldu
 
Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında 10 Mart Cumartesi günü gerçekleştirdiği söyleşide gazeteci yazar Mirgün Cabas'ı ağırladı. Cabas, Aydın'da farklı dallarda çalışma hayatında bulunan dört kadınla çalışan kadın olmak ve Türkiye'de kadının yeri konularında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.
 

Tüm dünyada Emekçi Kadınlar Günü olarak bilinen ve çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği 8 Mart şerefine bu yıl Forum Aydın da çok özel bir programa imza attı. 10 Mart 2018 Cumartesi günü saat 15.00'te başlayan sohbet etkinliği kapsamında gazeteci yazar Mirgün Cabas, Forum Aydın'da sevenleriyle buluştu. Cabas sahneye Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener, Aydın Girişimci Kadınlar Derneği Kurucu Başkanı ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge Başkanı Esen Türker, Aydın Barosu Yönetim Kurulu üyesi ve Saymanı Avukat Rabia Altuntaş Çiftçi ve Aydın'ın tek kadın muhtarı Yıldız Karadaş Taşçıoğlu ile beraber çıktı. Gerçekleştirilen sohbette “kadın olmak”, “çalışan kadın olmak” ve “Türkiye'de kadının yeri” konuları konuşuldu.
 
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumaydin.com
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.