Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.08.2018

Bültene ait dosyalar

Miniklerin bayram tatiline keyif katacak eğlenceli oyunlar Forum Bornova'da

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, 17-26 Ağustos tarihleri arasında minik misafirlerini eğlendirecek. İzmir'de ilk kez düzenlenecek etkinlik kapsamında 4-12 yaş arası çocuklar Hasbro'nun birbirinden keyifli oyunları Monopoly Junior, Süper Doktor, Bil Bakalım Kim ve Connect4 ile unutulmaz bir bayram tatili geçirecek.  
 
Forum Bornova'da 17-26 Ağustos 2018 tarihleri arasında kurulacak özel Hasbro Gaming Area,      dört muhteşem oyunu özel        bir alanda toplayarak hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli ve eğlenceli bir bayram tatili sunuyor. Monopoly Junior, Süper Doktor, Bil Bakalım Kim ve Connect4 oyunlarıyla Forum Bornova ziyaretçileri şans, eğlence, bilgi, yetenek ve dikkatlerini kullanarak,  ailecek keyifle vakit geçirecek.

4-12 yaş çocukların ve ailelerinin ücretsiz katılımı ile gerçekleştirilecek özel etkinlik için herkes Forum Bornova'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.