Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.11.2017

Bültene ait dosyalar

Miniklere özel köpükten ebru atölyesi Forum Bornova'da!

Hafta sonları çocuklara özel eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmaları sunan Forum Bornova'nın etkinlik otobüsü ForumBüs'te minikler bu kez rengarenk ebru çalışmalarına imza atacak.
 
Miniklere özel tasarlanan Forum Bornova'nın etkinlik otobüsü ForumBüs'te 25 - 26 Kasım Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek köpükten ebru atölyesi, çocukları renklerin dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkartacak.

ForumBüs'te 14.00 – 18.00 arası her saat başı gerçekleştirilecek çalışma, 3, 4 ve 5 yaş çocuklara özel olarak düzenlenecek ve minikler ebeveynleri eşliğinde katılabilecek. Uygulaması oldukça zor olan ebru sanatını, kullanılan basit malzemelerle çocuklara sevdirirken renk kavramının da pekişmesini sağlayacak. Bu özel etkinliğe tüm çocuklar davetli.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm   
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.